Vietējās ziņas

 • Ārstniecības metode, kas dod rezultātu un palīdz atgūt dzīves kvalitāti1

  Publicitātes foto

  Muguras un locītavu kaites, osteoporoze un dažādas citas slimības, kurām līdzi nāk sāpes kaulos, apgrūtina ikdienu ne tikai vecākās paaudzes cilvēkiem. Pārvarēt šīs kaites lieliski palīdz osteorefleksoterapija, kas vienkāršoti ir "tiešs kaula kairinājums". 

 • Mūsdienīga ādas kopšana bez krēma, tonika, pieniņa, skrubja

  Publicitātes foto

  Piedāvājam mūsdienīgu veidu sejas ādas kopšanai, bagātinot to ar augstas koncentrācijas aktīvām vielām. Salvetes no mikrofibrilla (ieguvušas pētījumos vairākus patentus) satur vielas, kas aktivizējas saskarsmē ar ūdeni. Maigi attīrot poras, salvetes sagatavo ādu aktīvo vielu iedarbībai, kas savukārt aktīvi iedarbojas uz nepieciešamajiem ādas slāņiem.

 • Veselīgam miegam izvēlies gultas, kas balsta Tavu muguru

  Publicitātes foto

  Cilvēki miegā pavadu trešdaļu dzīves, tāpēc ir īpaši svarīgi, lai naktsmieram izvēlētās gultas sniegtu ērtu atpūtu pēc spraigas un notikumiem bagātas ikdienas. Lai spētu izvēlēties vispiemērotāko gultu tieši Tev, svarīgi zināt vairākus faktorus, kas atvieglos Tavu iepirkšanās procesu.

 • Kafijas automāti ļauj baudīt restorāna līmeņa kafiju Tavā darbā un mājās

  Publicitātes foto

  Agrie rīti un ikdienas gaitas bieži vien šķiet neiedomājamas bez uzmundrinošas kafijas tases. Sajūtas, ko spēj sniegt kvalitatīva un teicami pagatavota kafija, nav iespējams aizvietot ar ko citu, tāpēc uzticami sabiedrotie mājās, birojos un restorānos ir kafijas automāti. 

 • Autoskola "Autoprieks" – kas vairāk par vienkārši teorētisko apmācību

  Publicitātes foto

  Dzīve nereti pierāda, ka mācību laikā iegūtā informācija nav 1:1 ar praksi otrpus izglītības iestādes logiem jeb ārpasaulē. Piemēram, atceroties pirmo klasīšu matemātikas uzdevumus, diez vai Tev gadītos satikt Jānīti un Pēterīti, kas savā starpā cenšas sadalīt 1000 ābolus tā, lai arī Ilzītei paliek pāri 400 āboli. Lai arī tas būtu visnotaļ interesanti, tomēr varbūtība ir niecīga. Tāpēc autoskola "Autoprieks" pulcē tikai kvalificētus speciālistus ar vairāku gadu pieredzi, atrodoties uz ceļiem gan savā spēkratā, gan apmācot topošos autovadītājus, lai nodrošinātu Tev pēc iespējas objektīvākus ieteikumus. 

 • Skaists mājoklis nav tikai sapnis, aizņemies remontam izdevīgi

  Foto: Pixabay.com

  Gadiem ilgi nevarat pabeigt remontu, un ir kauns aicināt ciemiņus? Varbūt dizains jau apnicis un ir vēlme redzēt kaut ko pavisam jaunu un nebijušu savā mājoklī? Aizņemies izdevīgi un īsteno visas savas fantāzijas un plānus!

 • Bēbīšu skola Rīgas apkaimē – profesionāļu vadītas nodarbības draudzīgā atmosfērā

  Publicitātes foto

  Kā rūpēties par jaundzimušo? Kā atraisīt zīdaiņa intelektuālās spējas un vienlaikus parūpēties par vecumam atbilstošo fizisko attīstību? Jaunos vecākus nodarbina desmitiem jautājumu par mazuļa aprūpi, un vislabāk šādu informāciju saņemt no profesionāļiem – bērnu ārstiem, fizioterapeitiem un citiem veselības programmu speciālistiem. Ieguldījums veselībā un psiholoģiskajā attīstībā ir labākā dāvana, ko varat sniegt bērnam viņa dzīves pirmā gada laikā. Bēbīšu skola jeb grupu nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem ļauj uzzināt, kā darboties ar bērniņu un izmantot jauniegūtās zināšanas praksē pieredzējušā veselības speciālista uzraudzībā.

 • Radusies iespēja doties ceļojumā, bet trūkst finanšu?

  Foto: Pixabay.com

  Cilvēkiem ļoti patīk ceļot un izmantot katru iespēju, lai varētu iepazīt citas zemes, tāpēc tas ir īsts sarūgtinājums, ja tikai finansiālu problēmu dēļ nav iespējams to darīt. Šādu problēmu noteikti varēs atrisināt ātro kredītu izvēle, jo tie ir pieejami jebkurā laikā!

 • Muzejs, kas nosaukts tautā iecienīta ārsta Dr. Aleksandra Misiņa vārdā

  Publicitātes foto

  Dr. A. Misiņa medicīnas vēstures muzejs izvietots ēkā, kuru tautā mīlēts ārsts Dr. Aleksandrs Misiņš cēla kā privāto klīniku. Ēka projektēta 1928. gadā un celta uz zemes, kas viņam piešķirta kā Latvijas brīvības cīņu dalībniekam. Ēka ar savu arhitektonisko izpildījumu ierakstīta Eiropas kultūras mantojumu sarakstā mazo piļu grupā un ir vietējās nozīmes arhitektūras vēstures piemineklis.

 • Apavi internetā? Lieliska doma, kā ietaupīt laiku!

  Publicitātes foto

  Apavu pirkšana bieži vien ir ilgi gaidīts notikums – kas gan var būt patīkamāks par jaunu, skaistu apavu pāri? Tomēr dažreiz šim piedzīvojumam vienkārši pietrūkst laika. Ko iesākt? Lieliska alternatīva ir apavi internetā – varēsi izvēlēties savus sapņu apavus, neizejot no mājas. Turklāt šāda veida iepirkšanās sagādās tikpat daudz prieka, taču aizņems ievērojami mazāk laika, nekā staigājot pa veikaliem.