Visas ziņas

 • Labdarība, neziedojot naudu: Kā palīdzēt citiem?

  Palīdzības sniegšana apkārtējiem neprasa lielas pūles, un tas ir lielisks veids, kā vairot prieku sev apkārt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Neatkarīgi no tā, vai vēlies palīdzēt saviem tuviniekiem vai sabiedrībai kopumā, ir daudz veidu, kā to izdarīt, neziedojot naudu. 

 • 5 gardi un veselīgi ēdieni no dažādu tautu virtuvēm

  Cilvēki, kuriem patīk gatavot, labprāt izmēģina jaunas receptes un it īpaši no dažādu tautu virtuvēm. Katras pasaules valsts virtuve atšķiras ar unikālām sastāvdaļām un garšvielām, kas rada nepārspējamu smaržas un garšas kombināciju. 

 • 6 neparasti muzeji Latvijā

  Muzeji pilda ļoti svarīgu un sabiedrībai nozīmīgu funkciju – kultūras mantojuma saglabāšanu, pārvaldīšanu un popularizēšanu. Latvijā ir ļoti daudz dažādu muzeju, kas piedāvā jaunu, unikālu un aizraujošu pieredzi. Bet kādi tad ir Latvijas neparastākie muzeji, kas varētu būt īsts jaunatklājums saviem apmeklētājiem? 

 • Attālinātais darbs: Kā plānot un paveikt darbu maksimāli efektīvi?

  Bez šaubām, viena no labākajām attālinātā darba priekšrocībām ir elastīgs darba grafiks un iespēja strādāt tādā veidā, kāds ir piemērots tieši tev. Tomēr katrai medaļai ir divas puses. Jo elastīgākas ir darba stundas, jo vairāk rodas nepieciešamība pēc stingra darba plāna izveides. 

 • 7 negaidītas profesijas, kas būs pieprasītas nākotnē

  Kamēr mēs apgūstam juristu, ekonomistu, atslēdznieku, pavāru un citas profesijas, ASV uzņēmējs Īlons Masks plāno nodrošināt cilvēku pārvadājumus uz Marsu, 3D printeri drukā cilvēku orgānus un ietekmīgākās pasaules valstis iegulda miljoniem dolāru robotu attīstībā. 

 • SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas1

  Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti. 

 • Kā vienkārši ikdienas ieradumi var uzlabot tavu dzīvi?

  Dažādi noderīgi ikdienas ieradumi var ievērojami uzlabot gan mūsu veselību, gan dzīvi kopumā. Kā zināms, jaunu ieradumu veidošana nav nemaz tik vienkāršs process – bieži vien tā aizņem diezgan daudz laika.  Neskatoties uz to, ka runa ir par ikdienas ieradumiem, tos ievērot katru dienu nav nepieciešams.

 • SIA "Autoskola" – autoskola, autoskolas Ogrē, B kategorija

  Kad esi nolēmis iegūt autovadītāja apliecību, ir laiks doties uz sevis izvēlēto autoskolu un sasniegt iecerēto mērķi. Šobrīd ir pieejamas dažādas autoskolas, kurās iespējams apgūt braukšanas prasmes. Lai neapjuktu plašajā piedāvājuma klāstā, sākotnēji nepieciešams izvērtēt atsauksmes par katru autoskolu.

 • Kā pareizi izvēlēties viedtālruni bērnam?

  Vai meklē bērnam pirmo viedtālruni vai arī vienkārši vēlies iepriecināt savu atvasīti ar jaunu mobilo ierīci? Piekrītam, šis uzdevums nav nemaz tik viegls! Prasības tālruņiem, kas tiek iegādāti bērniem, būtiski atšķiras no prasībām, ko sagaida pieaugušie no savām ierīcēm. 

 • 7 bezmaksas aplikācijas veselīgam dzīvesveidam

  Veselīgs dzīvesveids ir kas vairāk nekā vienkārši tāda uztura lietošana, kas labvēlīgi ietekmē veselību, vai pastāvīgas sporta nodarbības. Arī kvalitatīvam miegam un rūpēm par savu ķermeni un prātu ir liela nozīme veselīga dzīvesveida ievērošanā.