Visas ziņas

 • Skriešana laimes hormona iegūšanai

  Foto: Pixabay

  Lai arī šogad pavasaris nesteidzās, tomēr peldkostīmu sezona jau ātriem soļiem tuvojās. Daudzi izvēlas sevi pienācīgi sagatavot vasarai nododoties skriešanai un citām sportiskām aktivitātēm. Fizisko aktivitāšu mērķi atšķiras, kamēr vieni to dara veselībai citu galvenā motivācija ir veselīga svara uzturēšana, bet daudzi nav iedomājušies, ka viena no sporta funkcijām ir arī laimes sajūtas sasniegšana.

 • Desmit padomi, kas palīdzēs samazināt negativitāti tavā ikdienā

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Ir tik daudz kā, kas ikdienā var sabojāt tavu noskaņojumu. Piemēram, sēdi sastrēgumā, sliktas ziņas darbā vai varbūt pirms rīta dušas konstatē, ka nav karstā ūdens. Nekas no tā neliek justies īpaši labi, bieži pat padara dzīvi sarežģītāku, taču, lai arī kas neatgadītos, tavās rokās ir no negativitātes atbrīvoties.

 • Septiņi ieteikumi cīņai ar nogurumu

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Vai arī tev ir gadījies, ka pat īsti neko nedarot, acis krīt ciet un spēka paliek arvien mazāk? Darot ikdienas darbus, ir jāpiedomā pie dažādiem paradumiem, kurus veicot, mums ir iespēja izvairīties no negaidīta noguruma!

 • Piecas tējas, kas sadedzina liekās kalorijas

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Mēs visas zinām, ka tējas ir labas, to dzeršana – ieteicama. Un tomēr, katrai tējai ir savas stiprās īpašības – viena palīdz pret saaukstēšanos, cita spēcīgi attīra organismu, cita dod enerģiju, un ir arī tādas, kas palīdz sadedzināt liekos tauciņus! Izklausās lieliski, vai ne? Piedāvājam ieskatu tajās piecās tējās, kas pazīstamas visā pasaulē, un, kuru ietekmi uz tauciņu dedzināšanu centušies pētīt un šķetināt arī zinātnieki.

 • Gribi augstāku amatu? Astoņas lietas, kas jādara, lai to dabūtu 

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Pirmais solis ceļā uz paaugstinājumu ir pašai saprast, ka tieši tas ir tas, ko tu vēlies. Kad mērķis ir nosprausts, atliek vien soli pa solim virzīties uz to. Konkrēti un mērķtiecīgi, turklāt – tas jāsāk tūlīt!

 • Eksperts iesaka: 3 padomi izcilas kafijas pagatavošanai mājās

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Kafijas eksperts Gatis Zēmanis ir pārliecināts – pēdējo gadu laikā augušas iedzīvotāju zināšanas kafijas jautājumos, tomēr ir viegli apjukt starp plašajiem kafijas pagatavošanas veidiem un daudzveidīgajiem rīkiem. Eksperts apkopojis trīs vienkāršus pamatprincipus, lai pagatavotu izcilu kafiju mājas apstākļos.

 • Pound - enerģiskas kustības bungu ritmā

  Publicitātes foto

  Iestājoties jaunam gadam vai jaunam dzīves posmam, nereti tiek meklēti veidi kā sevi fiziski un garīgi pilnveidot. Svarīgs ir ne tikai veselīgs uzturs, labs miegs un sakārtots prāts, bet arī dažādas fiziskās aktivitātes. Iespēju un veidu, kā mūzikas ritmā izsportoties, netrūkst. Viens no tādiem ir arī Pound fitnesa nodarbības, kuru laikā sportot gribētāji ne tikai izkustina muskuļus, bet arī attīsta ritma izjūtu, izmantojot īpašas bungu vālītes. No šī gada janvāra Pound fitnesa programma ir pieejama arī Limbažos, biedrībā "Limbažu Filcs", kur to vada sertificēta Pound trenere Sandra Taube. Pilsētas informācijas portāls Pilseta24.lv aicināja Sandru uz interviju, lai uzzinātu ko vairāk par šo interesanto treniņu veidu.