Banner 980x90

Limbažu novada sportisti Latvijas IV Olimpiādē izcīna deviņas medaļas

Limbazi24.lv
Limbažu novadu pārstāvošie sportisti Latvijas IV Olimpiādē, kas no piektdienas, 1.jūlija līdz svētdienai, 3.jūlijam norisinājās Valmierā un citās pilsētās, izcīnījuši deviņas medaļas - četras zelta un piecas sudraba, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Latvijas olimpiādes mājas lapā

Visvairāk medaļu - kopskaitā piecas izcīnītas kanoe airēšanā un smaiļošanā.

Piektdien, 1.jūlijā Olimpiskajā centrā "Limbaži" Aldis Artūrs Vilde izcīnīja sudraba medaļu 1000 metru distancē smaiļošanā.

Tāpat 1000 metru distancē otro vietu izcīnīja Limbažu novada smailīšu divnieks  Dāvis Ciršs un Māris Cilinskis.

Savukārt smailīšu četrnieks ar Ventu Hediju Brunēvicu, Dāvi Ciršu, Alekseju Rumjancevu un Aldi Artūru vildi 1000 metru distancē izcīnīja Limbažu novada komandai pirmo zelta medaļu Latvijas IV Olimpiādē.

Sacensību otrajā dienā sestdien, 2.jūlijā Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks Aleksejs Rumjancevs 200 metru smaiļošanā izcīnīja sev un Limbažu novada komandai otro zelta medaļu.

Trešo zeltu Rumjancevs izcīnīja kopā ar Dāvi Ciršu. Viņi smaiļošanas 200 metru distancē aiz sevis atstāja Brocēnu un Salacgrīvas novadu smaiļotājus.

Valmierā, Jāņa Daliņa vārdā nosauktajā stadionā norisinājās Latvijas IV Olimpiādes vieglatlētikas sacensības. Tur pirmo medaļu Limbažu novadam izcīnīja Patrīcija Karlīna Roshofa. Viņai otrā vieta 400 metru skrējienā.

Tāpat divas sudraba medaļas izcīnīja limbažnieces Anda Jēgere, Patrīcija Karlīna Roshofa, Marta Ceriņa un Diāna Daktere. Viņām panākums 4 x 100 un 4 x 400 metru stafetes skrējienā.

Savukārt Limbažu novada sieviešu volejbola komanda svētdien, 3.jūlijā Valmieras Pārgaujas sākumskolā uzvarot Jelgavas, Rīgas un Babītes novada komandas izcīnīja zelta medaļu. Uzvarētēju sastāvā bija iekļauta Līva Brīvule, Laine Cielēna, Eva Deisa, Anita Graudiņa, Inga Ikauniece, Anna Diāna Jansone, Simona Rozīte, Krista Elīza Sakne, Ieva Šneidere, Jekaterina Stepanova, Alise Švarca un Īvaise Zaķe.

Pēc provizoriskajiem rezultātiem (nav ierēķinātas cīņas sporta veidā izcīnītās medaļas, kur precizēti rezultātu protokoli), Limbažu novada komanda atrodas 9.vietā no 94 pašvaldībām.

Latvijas IV Olimpiādē Limbažu novadu pārstāvēja 55 dalībnieki sešos sporta veidos - riteņbraukšanā-šosejas, golfā, vieglatlētikā, volejbolā sievietēm, pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem, smaiļošanā un kanoe airēšanā.