Limbažos pazemes atkritumu konteinerā samesti būvgruži

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļā vērsušies SIA "ZAAO" pārstāvji, lai informētu, ka vienā no Jaunās ielas 11, Jaunās ielas 11a un Rīgas ielas 13, Limbažos pagalmā izvietotajiem pazemes atkritumu konteineriem samesti būvgruži.

Kā pilsētas informācijas portālu Limbazi24.lv informēja Limbažu novada pašvaldības administrācijas sekretāre Aija Kamala, tā rezultātā SIA "ZAAO" atkritumu konteineru nevar iztukšot, jo tas ir pārāk smags un tā iztukšošanai nepieciešama speciāla tehnika.

Līdz ar to Jaunās ielas 11, Jaunās ielas 11a un Rīgas ielas 13, Limbažos mājas iedzīvotājiem īslaicīgi būs apgrūtina sadzīves atkritumu izmešana.

Limbažu novada pašvaldība lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija, kas varētu palīdzēt atrast personu, kura šajā nedēļā izmetusi būvgružus augstāk minētajā atkritumu konteinerā, lai šo personu varētu saukt pie administratīvās atbildības.

Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Ilze Pastva aicina iedzīvotājus būt vērīgiem, un gadījumos, kad redzat, ka šāda veida atkritumus izmet tam neparedzētās vietās, vērsties pie savas mājas vecākā vai Limbažu novada pašvaldības policijas.