Limbažu fonds apstiprina Talantīgo jauniešu atbalsta fonda nolikumu un piešķir līdzfinansējumu mūzikas instrumentu iegādei

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Pagājušā gada nogalē Limbažu fonds uzsāka ziedojumu vākšanu talantīgu jauniešu atbalsta fonda izveidei. Iedzīvotāju un uzņēmēju, tajā skaitā pašu Limbažu fonda dibinātāju, atsaucība bija liela, kopumā izdevās savākt finansējumu 2607,61 eiro apmērā.

Kā pilsētas infrmācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Limbažu novada pašvaldībā, šomēnes Limbažu fonda dibinātāji tikās kārtējā sanāksmē, kurā izvērtēja jau ziedojumu vākšanas akcijas laikā saņemtos trīs pretendentu pieteikumus mūzikas instrumentu iegādes līdzfinansēšanai, kā arī apstiprināja nolikumu turpmāko pieteikumu izskatīšanai.

Izvērtējot pieejamo finansējumu un mūzikas instrumentu aptuvenās cenas, Limbažu fonda dibinātāji nolēma ar 400 eiro līdzfinansēt vijoles iegādi Bīriņos dzīvojošajai Krimuldas mūzikas un mākslas skolas audzēknei Elīzai Gudonei, kā arī ar 1500 eiro – klavieru iegādi Staiceles mūzikas skolas audzēknim Ruslanam Andrejevam. Jānorāda, ka viens no lielākajiem ziedojumiem – 750 eiro, veikts ar atzīmi, ka tas paredzēts tieši Ruslana klavieru iegādei.

Diemžēl ar fondam pieejamo finansējumu nebija iespējams atbalstīt Limbažu mūzikas skolas audzēknei nepieciešamā akordeona iegādi, kura cena ir ap 10 tūkstošiem eiro.

Fonda valdes priekšsēdētāja Spīdola Lielmane ir sazinājusies ar abu atbalstīto jauniešu pedagogiem, un šobrīd tiek konkretizētas iegādājamo instrumentu cenas.

Atlikušais ap 700 eiro saziedotais finansējums pieejams citiem interesentiem saskaņā ar apstiprināto nolikumu. Informācija par pieteikšanos pieejama Limbažu fonda mājaslapas www.limbazufonds.lv sadaļā "Talantīgo jauniešu atbalsta fonds".