Limbažu novadā kravas automašīnai ietriecas policijas spēkratā; cietuši divi likumsargi

Foto: Valsts policija
Foto: Valsts policija

Pirmdien, 12.decembri, uz Tallinas šosejas 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu "Renault Premium", ietriecās ar iedegtām zilām bākugunīm stāvošā policijas automašīnā "Opel Insignia", pilsētas informācijas portālu Limbazi24.lv informē Valsts policija.

Sadursmes brīdī policijas transportlīdzeklis ietriekts priekšā stāvošajā apturētajā kravas automašīnā "MAN". Ceļu satiksmes negadījumā cieta divi policisti, kuri tobrīd atradās dienesta automašīnā.

12.decembrī, ap plkst.18.00 Limbažu novada Skultes pagastā uz autoceļa Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas inspektori veica patrulēšanu, kuras laikā par atļautā ātruma pārsniegšanu apturēja kādu 1971.gadā dzimušu kravas automašīnas "MAN" vadītāju. Protokola noformēšanas laikā ceļu policijas dienesta automašīnai iedegtas mirgojošas zilās bākugunis. Taču pēc neilga brīža notika sadursme - policijas transportlīdzeklī ietriecās kravas automašīna "Renault Premium" sakabē ar piekabi.

Tobrīd dienesta automašīnā atradās 1977. un 1978.gadā dzimuši ceļu policijas inspektori, kuri sadursmes rezultātā guva miesas bojājumus. Lai cietušie policisti izkļūtu no saspiestā transportlīdzekļa, bija nepieciešama glābēju palīdzība. Lai gan transportlīdzekļa Renault Premium vadītājs nebija guvis miesas bojājumus, tomēr arī viņam bija nepieciešama palīdzība izkļūt no automašīnas. Cietušie policisti paši izsauca mediķus, kuri viņus nogādāja medicīnas iestādē.

1969.gadā dzimušais kravas automašīnas "Renault Premium" vadītājs paskaidrojis, ka neesot pamanījis policijas dienesta automašīnu, lai arī tai bija ieslēgtas zilās bākugunis.

Par šo gadījumu policijā uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā arī negadījumā iesaistītās personas atbildību.