Limbažu pilsēta atzīmēs 795.dzimšanas dienu

Daugavpils Pilsētas svētku pasākums Vienības laukumā.
Daugavpils Pilsētas svētku pasākums Vienības laukumā.

Jelgava, 3.aug., LETA. Šodien un rīt Limbažu pilsēta atzīmēs 795.gadadienu, aicinot uz svētkiem "Limbaži līksmo cauri gadsimtiem!", aģentūra LETA uzzināja Limbažu novada pašvaldībā.

Šovakas Limbažu pilsētas uzņēmēji, iestādes, biedrības un citas organizācijas aicinātas piedalīties svētku gājienā "Cauri gadsimtiem", kas noslēgsies Limbažu Lielezera krastā, kur notiks konkurss "Limbažu airējiens" un makšķernieku un mednieku stāstnieku konkurss.

Neizpaliks arī ūdens aktivitātes Lielezerā, salonmūzika uz ūdens Baltijas valstu uguņošanas čempionāts. Vakara noslēgumā - ballīte.

Savukārt sestdien varēs iejusties viduslaiku noskaņās Hanzas svētkos Limbažu senajās pilsdrupās. Limbažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā būs klausāma vokālā grupa "Ars Antiqua Riga" ar koncertprogrammu "Luters un laikabiedri", Baumaņu Kārļa laukumā izskanēs grupas "On My Way" koncerts, "Perpetuum Ritmico" koncerts "Pirmsākums - Genesis". Tāpat uzstāsies Fēliks Ķiģelis ar grupu, bet svētku noslēgumā paredzēta balle ar "Rollmans Band".

Visas dienas garumā paredzētas dažādas aktivitātes Vienības parkā, Pasta ielā un Baznīcas laukumā.