Salacgrīvā būs skatāma un klausāma dziesmu spēle "Muļķe sirds"

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

9.martā plkst.19.00 Salacgrīvas kultūras namā viesosies "Muzikālais teātris 7" ar dziesmu spēli "Muļķe sirds", pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā.

Aizvadītajā vasarā publikas mīlestību saņēma "Muzikālā teātra 7" dziesmu spēle "Muļķe sirds", ko skatītāji apliecināja, gan čakli apmeklējot brīvdabas izrādes, gan pacietīgi vērojot tās, spītējot lietus gāzēm.

"Uzklausot gan trupas, gan skatītāju ilggadīgos aicinājumus, esam raduši iespēju arī ziemas un pavasara sezonā uzvest izrādi pilnā apjomā arī uz lielākajām Latvijas kultūras namu skatuvēm. Tautā zināmas un līdzi dziedamas dziesmas, dejas, viegli uztverams sižets, populāri mūziķi un aktieri, īsti latviska gaisotne - viss, kas nepieciešams jautrai atpūtai", stāsta "Muzikālā teātra 7" direktors Aigars Dinsbergs.

"Un nav jau sirds nemaz tāda muļķe. Tā ir daudzkārt gudrāka par mums. Zina, kad jāatkāpjas, pat ja sāp... Zina, kad jācīnās līdz galam - par otru sirdi, patiesību, cieņu. Sirds vienmēr saka priekšā, kā ir pareizi. Tā saved kopā īstos un izšķir nesaderīgos. Tāpēc galvenajā lomā šoreiz būs tieši viņa - Sirds, kas uzklausīs, pažēlos, piedos vai nepiedos, kas veldzēsies dziesmās un atklātības brīžos, un sarausies nepatikā melu reizēs. Tā ļaus palikt kopā patiesā mīlestībā, bet būs nepielūdzama liekulībai", par piedzīvojumiem Nabagleju pagastā stāsta libreta autors un režisors Voldemārs Šoriņš.

Uz skatuves lustīgā, īsti latviskā un krāsainā dziesmu spēlē negaidītu pārsteigumu virpulī satiksies dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Līga Robežniece, aktieri Zigurds Neimanis, Zane Jančevska, Zane Burnicka, akordeonists un komponists Valdis Zilveris, komiķe Jolanda Suvorova, grupa "Tirkizband", "Muzikālā teātra 7" direktors Aigars Dinsbergs un deju grupa ar pašu Albertu Kivlenieku priekšgalā.

"Muļķe sirds" idejas autors un režisors ir ilggadēji "Muzikālajam teātrim 7" uzticīgais Voldemārs Šoriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Jānis Jansons, kostīmu māksliniece Šeila, mūzikas aranžētājs Juris Kristons.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs, internetā un Salacgrīvas kultūras namā.