Uz Salacgrīvas vidusskolas direktora amatu pieteikušies divi kandidāti

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Konkursā uz vakanto Salacgrīvas vidusskolas direktora amatu pieteikušies divi pretendenti, aģentūru LETA informēja Salacgrīvas novada domes Informācijas nodaļas vadītāja Ilga Tiesnese.

Otrdien, 28.jūnijā notiks iepazīšanās ar iesniegtajiem dokumentiem, bet komisija ar pretendentiem tiksies 29.jūnijā un 30.jūnijā.

LETA jau informēja, ka Salacgrīvas novada dome bija izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto Salacgrīvas vidusskolas direktora amatu. Tas noticis tāpēc, ka aprīlī Salacgrīvas vidusskolas direktors Eduards Ādmīdiņš un novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (RA) parakstīja vienošanos par darba attiecību pārtraukšanu.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, Straubergs informējis, ka "vienošanos par darba attiecību pārtraukšanu direktoram piedāvāja pašvaldība, jo tika konstatēti vairāki pārkāpumi, bija sūdzības no bērnu tiesību inspekcijas un vecākiem, iesniegumi no pedagogiem, direktoram izteikti arī divi rājieni. Lai saprastu, kas notiek skolā, notika anonīma pedagogu anketēšana, kuras rezultāti parādīja, ka kolektīvā ir lielas problēmas. Nevēlos mazgāt netīro veļu, skolā ir jānotiek normālam mācību procesam, jo ir mācību gada beigas un tūlīt būs eksāmenu laiks".

Pēc sarunām ar skolas direktoru pašvaldības vadītājs secināja, ka iniciatīvas pārmaiņām no direktora puses nav bijis, tāpēc izteikts priekšlikums par darba attiecību pārtraukšanu. No piedāvājuma turpināt darbu skolā kā pedagogam direktors atteicies.