Uzsāksies tilta uz Lielezera dabas takas pārbūves darbi

Publicitātes foto/ Foto: Limbazi.lv
Publicitātes foto/ Foto: Limbazi.lv

Pirmdien, 9.janvārī uzsāksies tilta uz Lielezera dabas takas pār Donaviņas upi pārbūves darbi. Pašreizējais pontonu tilts ir sliktā stāvoklī, tā pontoni ir iepildījušies ar ūdeni un tas nav piemērots, tam, lai pār to droši varētu pārvietoties iedzīvotāji un pilsētas viesi.

Kā pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Limbažu novada pašvaldībā, pašvaldība un PA "ALDA" ik gadu bojājumu novēršanā, kas radušies gan trupes rezultātā, gan atsevišķiem gājējiem to tīši bojājot, ieguldījusi vairākus tūkstošus eiro. Jaunajam tiltam paredzēti dzelsbetona balsti, lokveida pacēlums, lai zem tā varētu izbraukt ar laivām un dēļu pārklājums, kas apstrādāts ar pretslīdes elementiem.

Pašvaldība tilta pārbūvē ieguldīs finansējumu 67 263,63 eiro apmērā.

Kā norādīja PA "ALDA" direktors Jānis Remess, pārbūves darbi turpināsies līdz šī gada februāra vidum un to laikā, takas apmeklētajiem, tiltu nebūs iespējams šķērsot.

Papildus šiem darbiem, 2017.gadā, atsevišķos posmos, plānots arī dabas takas un Lielezera pludmales laipu remonts. Savukārt, priekš mazajiem Lielezera pludmales apmeklētājiem, tiks uzstādīta papildus rotaļu iekārta - tīkla zirneklis.