Vietējās ziņas

 • Cik droši ir ātrie kredīti internetā?

  Foto: Pixabay.com

  Šobrīd populāri ātrie kredīti, ko ērti noformēt internetā. Turklāt tiem pieteikties var pat neizejot no mājas, vien dažu minūšu laikā. Taču nereti rodas jautājums – cik tie ir droši? 

 • Autoskola sniedz nepieciešamās zināšanas un prasmes autovadītāja apliecības iegūšanai

  Publicitātes foto

  Autovadītāja apliecības iegūšana prasa nopietnu sagatavošanos, tādēļ liela nozīme ir tam, kāda autoskola tiek izvēlēta. 

 • SMS kredīti ir piemēroti, kad steidzami vajadzīga nauda

  Publicitātes foto

  Nebanku sektora aizdevumi (ātrie kredīti internetā un SMS kredīti) kļūst par arvien populārāku izvēli situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Kredīta ņemšanai ir daudz un dažādi iemesli, tomēr katru aizdevumu vieno viena īpašība – tie ir jāatmaksā līgumā norādītajā termiņā. Piedāvājam pāris padomu, pēc kuriem vadoties spēsi aizdevumu atmaksāt laikus.

 • Naudas kredīts dzīves lielākajiem plāniem

  Publicitātes foto

  Īstenot plānus, kuriem nepieciešams salīdzinoši lielāks finansiālais ieguldījums, mēdz būt sarežģīts un ilgstošs process. Bieži viens sakrāt nepieciešamos līdzekļus ir apgrūtinoši, tādēļ naudas kredīts ir risinājums šādu iespēju realizēšanai.

 • Nedzīvo bez mašīnas, izglāb to ar patēriņa kredītu

  Foto: Pixabay.com

  Domā par jauna auto iegādi, jo vecā remontam nav spēka un pietiekami naudas? Nemuļķojies, labāk apskati šos piedāvājumus un lieliski izmanto iespēju tērēt saņemto aizdevumu uzreiz, tiklīdz tas nonāk Tavā kontā – tik ātri savas problēmas vēl nekad nebūsi atrisinājis!

 • Emocijām bagātas dāvanas – piedzīvojums dāvanu kartes formātā

  Publicitātes foto

  Kurš gan nav ar nepacietību gaidījis svētku dienu, lai uzzinātu, kādas dāvanas ir sagādājuši tuvinieki? Ikvienam patīk saņemt uzmanības un mīlestības apliecinājumus, jo īpaši tad, ja dāvanas ir oriģinālas un emocijām piepildītas. Ja Jūs vēlaties pasniegt dāvanu, kas paliks cilvēka atmiņā, dodiet priekšroku nevis priekšmetiem, bet piedzīvojumiem. Dāvanu karte aizraujošām un neierastām nodarbēm ir piemērota jebkuriem svētkiem un saņēmējiem.

 • 3 padomi, lai veļas mašīnas iegāde būtu patīkama pieredze

  Publicitātes foto

  Ikviena cilvēka komforta līmeni primāri nodrošina pamatvajadzības. Savukārt sekundāri tie ir silts un garšīgs ēdiens, funkcionāli un estētiski iekārtots mājokļa interjers, kā arī tīras drēbes. Saskaņā ar 2015. gadā TNS Latvia veikto aptauju par komforta līmeni noteicošajiem aspektiem, pēdējais – tīras un patīkami smaržojošas drēbes un gultasveļa – tika nosaukts kā būtiskākais, īpaši ņemot vērā pašlaik aktuālo dzīves ritmu. Līdz ar to jaunas veļas mašīnas iegāde krietni paaugstinātu lielākās daļas respondentu dzīves līmeni.

 • Kāzu gredzeni kā simbols mūžīgai mīlestībai

  Publicitātes foto

  Laulību gredzenu nēsāšanas tradīcijas pirmsākumi meklējami Senajā Ēģiptē, kad jaunais pāris viens otram solīja mūžīgu mīlestību, uzvelkot pirkstā dzelzs gredzenu. Ar laiku, protams, mainījušies materiāli, no kuriem tos izgatavo, tomēr kāzu gredzeni vēl aizvien jaunajam pārim kalpo kā bezgalības zīme – tam nav ne sākuma, ne beigu. Gredzens ir mūžīgs atgādinājums par viņu īpašo dienu, kad solīta mūžīga mīlestība, tāpēc gredzenu izvēlei ir jābūt rūpīgi izsvērtam un pārdomātam lēmumam. 

 • Kāpēc izmantot kredīta palīdzību mājokļa remontam?

  Foto: Pixabay.com

  Tā ir vislabākā un ērtākā iespēja apgādāt sevi ar visu nepieciešamo, kas steidzami vajadzīgs, lai uzsāktu dzīvi no jauna kādā miteklī, pilsētā vai kur citur, galvenais – nebaidīties un uzdrošināties saņemt atbalstu no tiem, kas nav Tavā ģimenes. Lai sasniegtu visu daudz ātrāk, šis veids ir vērtīgākais, jo nav jādodas uz iestādēm, lai pieteiktos un varētu saņemt atbildi par interesējošā aizdevuma saņemšanu. Tu būsi neatkarīgs, visu noteiksi pats un varēsi izraudzīties tieši to, kas Tev palīdzēs izrauties, un dzīvē atkal sāks viss plaukt!

 • Kredīts tiem, kuri prot taupīt

  Publicitātes foto

  Izlasot virsrakstu, noteikti rodas jautājums: "Kādēļ gan kredīts būtu nepieciešams tiem, kas prot taupīt un rīkoties ar finansēm?" Šāds jautājums varētu rasties tādēļ, ka taupīgiem cilvēkiem šķietami vienmēr ir uzkrājumi vai vismaz nav aktuālu parādsaistību. Tieši šis ir iemesls, kādēļ taupīgam cilvēkam kredīts var būt parocīgs, jo viņš vienmēr nokārto parādsaistības savlaicīgi. Bet ko darīt, ja neproti taupīt? Tādā gadījumā jāsāk ar savu finansiālo paradumu izvērtēšanu.