Banner 980x90

Radžu trasē aizvadīti "Lūša 2013" ceturtais un piektais posms

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās ziemas kausa izcīņas "Lūsis 2013" ceturtais un piektais posms, pilsētas informācijas portālu Jekabpils24.lv informēja organizatori.

Sestdien sacensības sākās ar 2WD jeb priekšpiedziņas automašīnu startu, kurā abu iebraucienu vērtējumā pirmais finišēja Gatis Utāns, aiz sevis otrajā vietā atstājot Gati Liepsaldi. Trešo vietu sestdienas sacensībās izcīnīja Māris Pīķis.

2WDR jeb aizmugures piedziņas klasē šoreiz bija vien četri dalībnieki, toties cīņa par vietām bija sīva. Pirmais divu iebraucienu summā šoreiz finišēja Sandis Lasmans, kuram tikai vienu punktu zaudēja Vairis Reinholds, savukārt aiz viņa arī tikai ar punkta starpību trešo vietu ieņēma Jānis Trušelis.

Pārliecinošas līderpozīcijas 4WD jeb pilnpiedziņas klasē sestdien turēja Elvijs Katkovskis, uzvarot abos iebraucienos un izcīnot 40 punktu. Elvijam pat netraucēja psiholoģiskais spiediens pēc fantastiskā Valtera Broka otrā brauciena finiša, kuru viņs pabeidza ar slaidu lecienu uz kupenas un skatītāju sajūsmas ovācijām. Elvijs spēja Valtera rezultātu pārspēt par vienu sekundi. Trešo vietu sestdien izcīnīja Mārtiņš Kundziņš. Jau nākamajā dienā, svētdien, 17. februārī, startēja piektais "Lūsis 2013" posms, tikai, lai intriga būtu lielāka un sportisti varētu parādīt savu meistarību, starti notika aplī uz otru pusi.

Sestdienas uzvarētājs 2WD klasē svētdien nepiedalījās, tāpēc diezgan likumsakarīgi uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Gatis Liepsalde, kurš abos iebraucienos izcīnīja pirmo vietu. Otro vietu izcīnīja Edgars Mitris, aiz sevis trešajā vietā atstājot dēlu Ralfu Mitri.

2WDR klasē svētdienas posmā cīnījās četri "BMW". Tāpat kā sestdien, arī svētdien pirmo vietu izcīnīja Sandis Lasmans, aiz sevis otrajā vietā atstājot Jāni Trušeli, bet trešais finišēja Jānis Dzenis.

Negaidīti liels dalībnieku skaits svētdien piedalījās pilnpiedziņas auto sacīkstēs. Divu braucienu summā pirmo vietu izcīnīja sestdienas šova varonis Valters Broks, aiz viņa palika sestdienas brauciena uzvarētājs Elvijs Katkovskis, savukārt trešo vietu godam izcīnīja Rainers Ragainis,
aiz sevis atstājot principiālo pretinieku Matīsu Vasili.