Visas ziņas

 • 5 ieteikumi, kā ietaupīt naudu, īpaši nemainot savus ieradumus

  Kad dzirdam vārdu "taupīšana", prātā rodas noteikta aina – ir stingri jāatsakās pilnīgi no visa. Taču, pareizi plānojot savu budžetu un sekojot vienkāršiem, bet efektīviem ieteikumiem, ir iespējams ietaupīt naudu, neliedzot sev iepirkšanās prieku un īpaši nemainot savu dzīvesveidu.

 • 3 lietas, ar ko visvairāk lepojas vidzemnieki

  Vidzemnieki biežāk nekā citu reģionu iedzīvotāji lepojas arī ar saviem sasniegumiem un izaugsmi, rāda "Luminor" bankas aptaujas rezultāti. Pirmās divas vietas, līdzīgi kā visā Latvijā, ieņem lepošanās ar savu ģimeni un radiniekiem, kā arī savu dzīvesvietu – Latviju.  

 • Kā atpazīt atkarību no viedtālruņa un cīnīties ar to?

  Mūsdienās mēs vairs nespējam iedomāties savu dzīvi bez viedtālruņa. Ar mobilajām ierīcēm sākas, turpinās un beidzas mūsu diena. Tas spēj radīt vienu no 21. gadsimta kaitīgākajiem ieradumiem – neizlaist tālruni no rokām. Šis ieradums savukārt var izvērsties arī par lielāku problēmu un pat īstu atkarību no šīs mazās, ērtās un mūsu dzīvēs tik svarīgās ierīces.

 • Lielā pavasara tīrīšana: Kā ātri un efektīvi uzkopt mājokli?

  Drīz pienāks ilgi gaidītais pavasaris. Tas ir laiks, kad rodas vēlme pēc tīrības savā mājoklī, tāpēc lielākā daļa cilvēku, apbruņojušies ar slotām un putekļu lupatām, dodas šajā smagajā cīņā, atsvaidzinot savu māju un atbrīvojot to no ziemā sakrātajiem putekļiem, netīrumiem un mantām.

 • Kas ir audžuģimene un kā par tādu kļūt?2

  Lai bērns pilnvērtīgi attīstītos, viņam ir nepieciešama ģimene, sapratne un, protams, mīlestība. Kļūstot par audžuvecākiem, ir iespējams palīdzēt kādam bērniņam, kurš palicis bez svarīgākā savā dzīvē – bez ģimenes.

 • Kā atsvaidzināt attiecības un atkal kļūt par laimīgu ģimenes pāri?

  Attiecības nedarbojas autopilotā – nereti ir jāpieliek pūles, lai tās būtu veiksmīgas, sakārtotas un laimīgas. Bieži vien pāri, kas jau ilgstoši ir attiecībās, ieslīgst rutīnā. 

 • 7 leģendāras grāmatas par mīlestību

  Par mīlestību ļoti daudz runā, bet vēl vairāk par to raksta. Lasot mīlas romānus, mēs reizēm varam gūt mierinājumu vai cerību, bet reizēm varam pat sadziedēt salauztu sirdi. Piedāvājam sarakstu ar septiņām labākajām un arī leģendārākajām grāmatām par mīlestību, kas kļuvušas par pasaules literatūras pērlēm. Tie ir neticami un ļoti skaisti mīlas stāsti, kas palīdzēs rast romantisku noskaņojumu ikdienas rutīnā.

 • Kā atpazīt viltus ziņas internetā?

  Katru reizi, kad mēs paņemam rokās savus viedtālruņus, ieslēdzam datorus un atveram internetu, mēs saskaramies ar milzīgu informācijas daudzumu – video, rakstiem, hipersaitēm, attēliem –, kas stāsta mums par notiekošo apkārt. Diemžēl ne visa informācija, kas atrodama interneta plašumos, ir patiesa.

 • Labdarība, neziedojot naudu: Kā palīdzēt citiem?

  Palīdzības sniegšana apkārtējiem neprasa lielas pūles, un tas ir lielisks veids, kā vairot prieku sev apkārt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Neatkarīgi no tā, vai vēlies palīdzēt saviem tuviniekiem vai sabiedrībai kopumā, ir daudz veidu, kā to izdarīt, neziedojot naudu. 

 • 5 gardi un veselīgi ēdieni no dažādu tautu virtuvēm

  Cilvēki, kuriem patīk gatavot, labprāt izmēģina jaunas receptes un it īpaši no dažādu tautu virtuvēm. Katras pasaules valsts virtuve atšķiras ar unikālām sastāvdaļām un garšvielām, kas rada nepārspējamu smaržas un garšas kombināciju.