Salacgrīvā aizvadīts šautriņu mešanas čempionāta 1.posms

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Piektdien, 27.janvārī sporta un atpūtas kompleksā "Zvejnieku parks" sacensības uzsāka šautriņu mešanas čempionāta dalībnieki.

Kā pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā, 1.posma sacensības notika uz mērķi ar 10 - "Hight score", kur uzvarēja dalībnieks ar augstāko punktu summu. Sacensības norisinājās 10 kārtās un visu kārtu iegūtie punkti tika summēti.

Rezultātā ar 1116 punktiem 7.vietu izcīnīja Aldis Riekstiņš (3 punkti), ar 1167 punktiem 6.vietā ierindojās Intars Kušķis (4 punkti), ar 1208 punktiem 5.vietā Gints Ronis (5 punkti), ar 1214 punktiem 4.vietā ierindojās Ainārs Šmits (6 punkti), 3.vietu ar iegūtiem 1255 punktiem izcīnīja Juris Jankovskis (8 punkti), 2.vietā ar 1262 punktiem ierindojās Mareks Kondratjuks (10 punkti), bet 1.posma uzvarētājs ar 1269 punktiem ir Guntars Ūdris (12 punkti).

Čempionāta 2.posms notiks 24.februārī plkst.20.00 ar sacensību mērķi uz 10 - "Lo score", kur uzvarētājs būs dalībnieks ar mazāko punktu skaitu. Gaidīti arī jauni dalībnieki, jo kopvērtējumā tiks summēti seši labākie posmi.