Vietējās ziņas

 • Pāles pamatskolai veic jumta seguma nomaiņu

  Foto: Edgars Vaivads

  Limbažu novada pašvaldība noslēgusi līgumu par Pāles pamatskolas bojātā jumta seguma nomaiņu un nopludināto telpu - zāles un klases - remontdarbu veikšanu, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

 • Limbažu novada pašvaldība izmaksājusi naudas balvas novada vidusskolēniem par labām un teicamām sekmēm

  Pilseta24.lv

  Limbažu novada pašvaldība janvāra mēnesī izmaksājusi naudas balvas Limbažu novada ģimnāzijas un Limbažu 3.vidusskolas 10.-12.klašu skolēniem par labām un teicamām sekmēm. Naudas balvu piešķiršanas mērķis ir motivēt izglītojamos paaugstināt mācību sasniegumus un veicināt izglītojamo intelektuālo spēju attīstību. 

 • Staiceles vidusskolu reorganizēs par pamatskolu5

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Alojas novada izglītības attīstības koncepcija paredz Staiceles vidusskolu reorganizēt par pamatskolu ar 2018.gada 1.septembri, nosakot pārejas periodu no 2016.gada 1.septembra, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

 • Limbažu novada ģimnāzija iekļūst "Samsung Skola nākotnei" finālā 

  Pagājušajā nedēļā par iespēju piedalīties “Samsung Skola nākotnei” apmācību programmā sacentās 30 Latvijas skolas. Pēc atlases trīs dienu garumā, žūrija izvēlējusies 15 finālistus, kuri turpmākos četrus mēnešus piedalīsies mācībās, kas palīdzēs veicināt un attīstīt mūsdienu skolēnu sasniegumus.

 • Staicelieši kritizē novada izglītības reformu

  Foto no video

  Ar izglītības tīkla sakārtošanu Alojas novadā vēlas panākt attīstību, bet domes deputāti apspriešanai virza tikai vienu priekšlikumu, kuru staicelieši asi kritizē. Reforma paredz apvienot vairākas izglītības iestādes, sākot no pirmsskolas līdz vispārējai izglītībai, taču lielākās pārmaiņas skars tieši staiceliešus. Iedzīvotājus visvairāk satrauc Staiceles vidusskolas likvidācija, kas, pēc viņu domām, samazinās arī pamatskolēnu skaitu un veicinās iedzīvotāju aizplūšanu no novada.

 • Pēc pārbūves atsākas mācības Staiceles vidusskolā1

  Publicitātes foto. Foto: Aloja.lv

  Pirmdien, 11.janvārī, pēc oktobrī uzsākto pārbūves darbu beigām, durvis skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem atkal vēra Staiceles vidusskola. Svinīgā atklāšanā pateicību par paveikto iesaistītajām pusēm teica skolas direktore Sandra Brokāne un skolēni, savukārt ar atgriešanos skaistās, atjaunotās telpās vidusskolas iemītniekus sveica Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda, pašvaldības pārstāvji un kolēģi no novada iestādēm.

 • Salacgrīvā aukstuma dēļ daļa skolēnu neapmeklē mācības

  Ceturtdien, 7.janvārī, Vairākās Vidzemes skolās aukstā laika dēļ novērots skolēnu skaita samazinājums, taču mācības notiek, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībās.

 • Alojas novada pašvaldība pārrunā sadarbības iespējas ar Vidzemes Augstskolu

  Foto: Zane Landsmane

  Avots: Alojas novada pašvaldība Šonedēļ Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda un pašvaldības darbinieki tikās ar Vidzemes Augstskolas (ViA) Zināšanu un tehnoloģiju centra (ZTC) direktoru Kasparu Osi un Padomnieku konventa locekli, Finanšu eksperti Inesi Vīksnu, lai pārrunātu un izvērtētu sadarbības iespējas jaunu uzņēmumu radīšanas un mūžizglītības jomā.

 • Limbažu 3.vidusskolas komanda gūst panākumus pētījumu konkursā

  Foto: Limbazi24.lv

  Sākot jauno mācību gadu, viens no lielākajiem logu profilu piegādātājiem SIA "Rehau" izsludināja pētījumu konkursu skolēniem "Logi šodien un logi rīt". Konkurss ir noslēdzies un ir zināmi rezultāti, aģentūru LETA informēja "Rehau" pārstāve Līga Bērziņa.

 • Rīcības dienās Limbažu 3.vidusskolā aicina uz atbildīgu rīcību klimatu pārmaiņu laikā

  Foto: limbazi.lv

  Autors: Daiga Rudzīte, Limbažu 3. vidusskolas Ekoskolas koordinatore 2015.gada Rīcības dienas visā pasaulē (tās parasti notiek novembra mēnesī) tika veltītas lielākajam desmitgades notikumam vides aizsardzībā – izšķirošajai Parīzes ANO Klimata pārmaiņu konferencei, jeb saīsinājumā – COP21. Līdz ar tajā pieņemtajiem politiskajiem lēmumiem izšķirsies, vai tiks izdarīts pietiekami, lai samazinātu klimata pārmaiņas līdz mazāk draudīgiem apmēriem un novērstu dabas un cilvēku katastrofas, kas radītu milzīgus draudus nākamajām paaudzēm.