Vietējās ziņas

 • Disku meklēšana pēc auto – ērts veids, kā izvēlēties savam spēkratam atbilstošākos diskus

  Foto: Shutterstock.com

  Auto diski ir gan estētiska, gan praktiska automašīnas daļa, kam ir liela nozīme auto kopskata radīšanā, kā arī gaitas īpašību ietekmēšanā. Vai tie būtu auto dekoratīvie diski gaumīgam braucienam vasaras sezonā, vai komplekts ziemas riepu montēšanai, katram no tiem ir savs piemērotākais lietojums, ko nosaka dažādi disku parametri. Reizēm ir viegli apjukt dažādo modeļu daudzveidībā, turklāt, lai vēl vairāk sajauktu Tev galvu, diski tiek ražoti ar dažādiem skrūvju attālumiem, skrūvju skaitu, iznesumu izmēriem un diametriem. Kā atrast diskus, kuri būs piemēroti tieši Tavam auto?

 • Telpu uzkopšana toreiz un tagad – kā mainījušies tīrīšanas paradumi?

  Foto: Shutterstock.com

  Telpu uzkopšana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Sākot no putekļu slaucīšanas guļamistabā, paklāja uzkopšanas viesistabā līdz logu mazgāšanai birojā. Lai gan tīrīšana joprojām prasa laiku un resursus, mūsdienīgi uzkopšanas risinājumi – gan produkti, gan pakalpojumi – spēj krietni atvieglot ikdienas soli. Turpini lasīt un uzzini, kā gadu gaitā mainījušies tīrīšanas paradumi un palīglīdzekļi!

 • Eiropas projekta vizuāla identitāte: kādas prasības izvirza ES fondi?

  Foto: Shutterstock.com / Rawpixel.com

  Latvijas pašvaldības un privātie uzņēmumi aktīvi izmanto Eiropas Savienības finanšu atbalstu un īsteno visdažādākos projektus, piesaistot ES finansējumu. ES fondi var paaugstināt gan lielu, gan mazu uzņēmumu, konkurētspēju tirgū. Ikvienam atbalsta pretendentam rūpīgi jāizpēta ES fondu prasības. Viena no pamatprasībām projektu atlasē ir korekta vizuālā identitāte. Lasiet rakstu un uzziniet, kā vizuāli noformēt projektu atbilstoši ES fondu noteikumiem, lai veiksmīgi realizētu savu ieceri!

 • LED televizori – kā neapjukt plašajā piedāvājumā?

  Foto: 1a.lv

  Ko Tu dari pēc garas darba dienas, beidzot pārnākot mājās? Viena no pirmajām darbībām droši vien ir vakariņošana, taču pēc tam laiks atslodzei un atpūtai, un kas gan var būt patīkamāks kā izklaides, ko nodrošina televizors, vai ne? Tomēr televizoru klāsts kļūst arvien lielāks, tāpēc svarīgi zināt, kā izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm piemērotāko ierīci. Par to vairāk vari uzzināt, turpinot lasīt mūsu sagatavoto ceļvedi televizora iegādei!

 • Putekļu sūcēju evolūcija – no zirgu vilkta motora līdz automatizētam robotam

  Foto: Shutterstock.com

  Nu jau vairākus gadu desmitus putekļu sūcēji no ekskluzīvas un tikai bagātniekiem pieejamas ierīces ir kļuvuši par vienu no visplašāk lietotajiem elektrotehnikas piederumiem. Gan pilīs, gan būdiņās – ikviens, kas rūpējas par sava mājokļa tīrību, atzīst, ka grīdu kopšana ar putekļu sūcēju ir krietni patīkamāka un efektīvāka nekā ar slotu. Bet kā šis izgudrojums ir radies un kā tas izskatīsies nākotnē? Lasi tālāk!

 • 7 padomi, lai dārza instrumenti veiksmīgi pārziemotu

  Foto: 1a.lv

  Gājputni laižas uz Nīlu, kokiem birst lapas, jenotsuņi un eži rok alas, kur pārziemot. Bet kas notiek ar Taviem vasaras labākajiem draugiem, labajām rokām un uzticamajiem palīgiem? Kā pārziemos dārza instrumenti? Lasi tālāk un uzzini, kā sagatavot instrumentus ziemai, lai tie pavasarī būtu gatavi darbam!

 • SMS kredīts un tā galvenās priekšrocības

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Par to, ka pastāv tāda aizdevumu iespēja kā SMS kredīts, nebūs dzirdējis vien retais. Patēriņa kredīts, aizdevums, SMS kredīts – tie visi ir dzirdēti finanšu plānošanas rīki. Vēl nekad nav bijis tik vienkārši aizņemties naudu savām iecerēm vai vajadzībām. Taču šī vienkāršība nāk arī ar atbildību – kā ikviens aizņēmums, arī SMS kredīts ir jāatdod. 

 • Izbaudi kustību un spēles prieku lāzerpeintbola laukumā

  Foto: GunsNLasers.lv

  Digitālajā informācijas laikmetā, kad teju puse dzīves paiet virtuālajā pasaulē, ir īpaši svarīgi atrast laiku kopīgām aktivitātēm ar draugiem vai ģimeni, labi izkustoties. Un kas gan var būt vēl labāka atpūta, izkustēšanās un spēles azarts kā viens kārtīgs veco labo laiku kariņš modernā veidolā – lāzerpeintbols! Adrenalīns, endorfīnu lādiņš, kustību prieks un komandas gars – to visu sniedz lāzerpeintbols svaigā gaisā. Tālāk ir daži biežāk uzdotie jautājumi (un atbildes uz tiem).

 • Dāvana kāzās 8 dažādās variācijās

  Foto: Ligavam.lv

  Dāvana kāzās arvien biežāk ielūgumā tiek norādīta kā aploksnīte. Jaunais pāris vēlas saņemt naudu, lai to ieguldītu, piemēram, ģimenes mājvietas iekārtošanai vai arī kāzu ceļojumam uz eksotisko Bali vai mūžam drudžaino Ameriku. Taču jūsu sarūpētā kāzu dāvana var būt ar pievienoto vērtību. Lasiet un uzziniet, kā to panākt!

 • Gulta, kas pielāgojas – vai zināt, kā to izvēlēties?

  Foto: Pixabay.com

  Labai veselībai mūsdienu steidzīgajā dzīvesveidā vissvarīgākie divi komponenti ir ūdens un miegs, jo tieši tos cilvēki ikdienas skrējiena un laika trūkuma dēļ ir nolēmuši par nesvarīgiem un atmetuši. Vairākos pētījumos ir minēts, ka cilvēki dzer daudz par maz ūdens un guļ daudz mazāk un nekvalitatīvāk nekā vajadzīgs. Ja ūdens trūkumu organismā var labot, izmantojot telefona aplikācijas atgādinājumu palīdzību, tad miega trūkuma problēmu var atrisināt tikai un vienīgi guļot. Kvalitatīvam miegam nepieciešama laba gulta. Svarīgākos parametrus labas gultas izvēlē uzziniet raksta turpinājumā!