Vietējās ziņas

 • Idejas, ko dāvināt sākumskolas vecuma bērniem

  Ikviens bērns savā dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos gaida dāvanas. Ja pirmsskolas vecuma bērni dāvanu jautājumu uztver abstraktāk un priecājas gandrīz par visu, ko saņem, tad jau sākumskolas vecuma bērni labi apzinās to, ka svētkos viņiem pasniegs dāvanas, viņi jau spēj noformulēt, ko vēlētos saņem, kas viņiem interesē un patīk. Tāpēc dāvanas sagāde šī vecuma bērniem jau ir komplicētāka.

 • Ātrie kredīti – TOP aizņēmumi joprojām!

  Ātros kredītus Latvijas kredītdevēju tirgus pazīst jau 11 gadus, kad kā pirmie sevi pieteica "Ferratum Bank", ļaujot Latvijas iedzīvotājiem saņemt salīdzinoši mazu naudas summu bez īpašiem noteikumiem. Ātro kredītu patēriņš kopš šī laika ir krietni mainījies – pieaudzis –, un tos būtiski ietekmējusi arī likumdošana. Vai Tu zini, kas ir ātrie kredīti, kā tos iespējams iegūt, kādās situācijās tiem dot priekšroku un kā ātro kredītu salīdzināšana pie Comparo.me var atvieglot šādu kredītu saņemšanas procesu? Turpini lasīt rakstu un noskaidro galveno informāciju par ātrajiem kredītiem!

 • Patēriņa kredīts mājokļa remontam – jā vai nē?

  Mājokļa remonts nereti izmaksā vairāk, nekā sākumā plānots. Bieži vien saskaramies ar situācijām, kurās remonts ieilgst uz ilgāku laika periodu, jo atklājas arvien jaunas labojamas detaļas, ar kurām ir jātiek galā. Tas prasa papildu līdzekļus, materiālus un meistarus. Ko darīt, ja esi iesācis remontēt mājokli, taču pietrūkst naudas?

 • Reklāmas un sludinājumu iespējas Limbažos

  Publicitātes foto

  Varbūt vēl neesi neko dzirdējis par Limbažiem un nebeidzamajām iespējām, ko šī pilsēta piedāvā? Tā ir vieta, no kuras nāk daudz jaunu talantu, kā arī ir plašas iespējas gan vietējiem, gan tūrisma iespējas, kas liks acīm ieplesties plašāk pat tiem, kas šķietami jau visu Latvijā redzējuši. Šī ir ne vien skaista, bet arī aktīva pilsēta, kurā noris tradīcijām bagāti pasākumi, kultūras dzīve visa gada garumā, kā arī izglītības iespējas, kas dos neatsveramu fundamentu tālākajai nākotnei. 

 • Kvalitāte, komforts un dizains – Audi A6 

  Foto: Shutterstock.com

  Audi A6, šķiet, zina vai katrs. Un tas nav nekāds brīnums, ņemot vērā, ka jau vairākus gadus šis vācu autobūves ražojums Latvijā atrodas lietoto auto popularitātes topa trijniekā. Audi A6 atsauksmes ir bijušas pozitīvas gan no biznesmeņiem, gan aktīva dzīvesveida piekritējiem. Elegance, komforts, kvalitāte un jaunākie tehnoloģiskie risinājumi ir tās lietas, kas šo automašīnu pie mums padarījušas tik iecienītu. Tā kā A6 modeli Audi ražo nu jau 20 gadus, ir vērts aplūkot tā attīstības ceļu, uzlabojumus gadu gaitā, kā arī noderīgu informāciju, kas palīdzēs atrast ideālo Audi A6 arī Tev!

 • Limbažu BJC aicina darboties interešu izglītības pulciņos

  Publicitātes foto

  Savus talantus apliecināt un jaunas prasmes apgūt tiek aicināt bērni un jaunieši no 2 līdz 25 gadiem. 2017./2018. mācību gadā Limbažu BJC  37 interešu izglītības grupās iestājušies  473 bērni un jaunieši. Tiek piedāvātas mākslinieciskās pašdarbības, lietišķās un vizuālās mākslas, tehniskās jaunrades programmas.

 • Kā lāzerterapija var palīdzēt veselībai un uzlabot pašsajūtu?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienu medicīna spēj paveikt lietas, kuras, salīdzinot ar simts gadus senu pagātni, šķiet teju vai brīnums. Taču ir gadījumi, kad medikamentozā ārstēšana palīdzēt nevar. Šādās situācijās noder fizikālā medicīna – terapija, kas uz ķermeni iedarbojas ārēji. Viena no efektīvākajām fizikālās medicīnas metodēm ir lāzerterapija. Kādām situācijām tā ir piemērota?

 • Uzņēmumu kreditēšana: kā piesaistīt naudu uzņēmējdarbības veikšanai?

  Foto: Shutterstock.com

  Lai veiksmīgi darbotos uzņēmējdarbībā, nepieciešams atbilstošs finansējuma apjoms. Protams, ir vairāki biznesa veidi, kuros vismaz sākumposmā lielas investīcijas nav nepieciešamas, taču, lai veiksmīgi un rentabli darbotos, piemēram, lauksaimniecībā vai kokapstrādes nozarē, praktiski vienmēr vajadzīgs domāt par to, kur iegūstams piemērots finansējums biznesam. Par laimi, topošajiem un esošajiem uzņēmējiem iespēju ir gana daudz, un vairāk par to, kāda veida uzņēmumu kreditēšana pieejama Latvijā, iespējams uzzināt šajā rakstā.

 • Disku meklēšana pēc auto – ērts veids, kā izvēlēties savam spēkratam atbilstošākos diskus

  Foto: Shutterstock.com

  Auto diski ir gan estētiska, gan praktiska automašīnas daļa, kam ir liela nozīme auto kopskata radīšanā, kā arī gaitas īpašību ietekmēšanā. Vai tie būtu auto dekoratīvie diski gaumīgam braucienam vasaras sezonā, vai komplekts ziemas riepu montēšanai, katram no tiem ir savs piemērotākais lietojums, ko nosaka dažādi disku parametri. Reizēm ir viegli apjukt dažādo modeļu daudzveidībā, turklāt, lai vēl vairāk sajauktu Tev galvu, diski tiek ražoti ar dažādiem skrūvju attālumiem, skrūvju skaitu, iznesumu izmēriem un diametriem. Kā atrast diskus, kuri būs piemēroti tieši Tavam auto?

 • Telpu uzkopšana toreiz un tagad – kā mainījušies tīrīšanas paradumi?

  Foto: Shutterstock.com

  Telpu uzkopšana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Sākot no putekļu slaucīšanas guļamistabā, paklāja uzkopšanas viesistabā līdz logu mazgāšanai birojā. Lai gan tīrīšana joprojām prasa laiku un resursus, mūsdienīgi uzkopšanas risinājumi – gan produkti, gan pakalpojumi – spēj krietni atvieglot ikdienas soli. Turpini lasīt un uzzini, kā gadu gaitā mainījušies tīrīšanas paradumi un palīglīdzekļi!