Vietējās ziņas

 • Nedēļas nogalē Limbažu Dūņezerā notiks Sudraba ceļojošā "ALDA kausa 2016" noslēdzošā posma sacensības

  Publicitātes foto

  Svētdien, 16.oktobrī Limbažu Dūņezerā notiks Limbažu novada pašvaldības Sudraba ceļojošā "ALDA kausa 2016" noslēdzošā 5.posma sacensības, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Limbažu novada pašvaldībā.

 • Nedēļas nogalē notiks Salacgrīvas kausa izcīņa basketbolā

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 1.oktobrī plkst.10.00 Salacgrīvas vidusskolā norisināsies Salacgrīvas kausa izcīņa basketbolā. Sacensības norisināsies otro gadu pēc kārtas. Pirmajā gadā par uzvarētajiem kļuva Grīvas komanda. Kausa izcīņa ir kā sagatavošanās gaidāmajai basketbola sezonai, pilsētas infrmācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā. 

 • "Olimpiskajā dienā" Limbažos piedalās vairāk par 800 skolēniem

  Dāvis Strazds/ Limbazi24.lv

  Piektdien, 23.septembrī 531 norises vietās visā Latvijā notiks "Olimpiskā diena". Pasākuma devīze ir "Padod bumbu!". Limbažos "Olimpiskajā dienā kopā piedalījās apmēram 840 skolēnu, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja "Olimpiskajā dienā".

 • Jau 35.reizi noskriets Salacgrīvas tautas skrējiens "Trīs tilti"

  Publicitātes foto/ Foto: Salacgriva.lv

  Sestdiena, 17.septembra rīts Salacgrīvā sākās ar lielu rosību ap pilskalnu – gan vietējie, gan tuvāki un tālāki viesi pulcējās ikgadējam skrējienam. Jau 35.reizi sporta skolotāja Pētera Dārziņa iedibinātā tradīcija apliecināja savu dzīvotspēju, pie tam ar rekordlielu dalībnieku skaitu -211. Dalībnieki bija ieradušies gan tepat no Salacgrīvas un novada, gan arī no Limbažiem,Cēsīm, Gulbenes un Rīgas. Skrējienā piedalījās arī trīs skolēni un abi skolotāji no Vācijas Handevitas skolas, kuri šajā nedēļā viesojas Salacgrīvā, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā. 

 • Limbažos notiks "Olimpiskā diena 2016" 

  Foto: Lita Krone/ LETA

  Piektdien, 23.septembrī 531 norises vietās visā Latvijā notiks "Olimpiskā diena", kas kopā plāno pulcēt jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. Pasākuma devīze ir "Padod bumbu!", pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Limbažu novada pašvaldībā. 

 • Salacgrīvā notiks "Olimpiskajai dienai" veltītas aktivitātes

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Piektdien, 23.septembrī 531 norises vietās visā Latvijā notiks "Olimpiskā diena". Šogad šī diena ir veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai ar devīzi "Padod bumbu". "Olimpiskā diena" sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

 • Salacgrīvā notiks Nakts volejbola turnīrs

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Piektdien, 23.septembrī Olimpiskās dienas ietvaros Salacgrīvas vidusskolā norisināsies sezonas pirmais nakts volejbola turnīrs 4:4, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Salacgrīvas novada pašvaldībā. 

 • Ainažos noskaidros "Filter Velokauss" uzvarētājus

  Publicitātes foto/ Foto: Salacgriva.lv

  Svētdien, 11.septembrī Ainažos notiks Latvijas vadošā šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla "Filter Velokauss" 2016.gada sezonas lielais finālposms. 25 kilometru garajā individuālā brauciena distancē pa Latvijas un Igaunijas ceļiem aicināti piedalīties visi aktīvās atpūtas cienītāji.

 • Nedēļas nogalē Vidrižos norisināsies cross country Latvijas un Baltijas čempionāts

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 10.septembrī enduro sporta cienītāji aicināti pulcēties atpakaļ Vidrižos, kur nosirsināsies 3.Latvijas un 4.Baltijas čempionāta posms cross country. Sīvās cīņas par tituliem turpināsies un dalībnieku rindās gaidīti gan pašmāju, gan kaimiņvalstu meistarīgākie braucēji. 

 • Limbažos notiks Pasaules Pievilkšanās diena

  Publicitātes foto

  Sestdien, 10.septembrī, ikviens interesents aicināts piedalīties Pasaules pievilkšanās dienā (World Pull Up Day), kas līdz šim plašāk bija pazīstama kā Vislatvijas Spēka diena.  Pievilkšanās dienā Limbažos būs iespējams piedalīties no plkst.10.00 līdz plkst.16.00 Limbažu 3.vidusskolas sporta zālē. Pasākuma ideja un aktivitāte – pievilkšanās pie stieņa – paliek nemainīga.