Banner 980x90

Dzīvā sudraba muzejs

Limbaži jau izsenis tiek dēvēti par Sudraba pilsētu un tieši tādēļ pilsētas Vecajā rātsnamā atrodas ekspozīcija "Sudraba Limbaži". Vēstures liecības vēstī, ka sudrabkaļi Limbažu pilsētā darbojušies jau 17. gadsimtā. 18. un 19. gs. tieši sudraba naudai bija liela nozīme, lai pasta ceļš ietu caur Limbažiem. 

Sudraba pilsētas tēla veidošanā ļoti nozīmīga loma ir sudrabkaļa Oļega Auzera un viņa mācekļu veidotajiem unikālajiem sudraba darbiem un aktivitātēm. Dzīvā sudraba muzejā jūs apskatīsiet sudrabkaļa O. Auzera monumentālos sudraba darbus, uzzināsiet sudraba pielietošanu veselības uzlabošanā, darbnīcā vērosiet, kā top darbi un varēsiet izmēģināt paši. Zelta un sudraba juvelierizstrādājumu izgatavošana un remonts, lekcijas par sudraba ietekmi uz veselību.

Adrese: Burtnieku iela 4, Limbaži LV-4001
Tālrunis: +371 29356858
Mājaslapa: www.sudrabamuzejs.lvwww.sudrabalimbazi.lv
E-pasts: livesilvermuseum@gmail.com
GPS koordinātes: 57.515084, 24.713618

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)