Banner 980x90

Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs palīdz atdzimt atmiņā stāstiem par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. Dažus dzīves skaistākos gadus Minhauzens  ar savu dzīvesbiedri Jakobīni ir pavadījis Latvijā, Duntes muižā, kur nu jau gadsimtiem ilgi cilvēki nebeidz stāstīt fantastiskos atgadījumus no barona dzīves. 

Pati Dunte ir īpaša vieta Latvijas vidū - te jūra sastopas ar mežu, ziemā zirgus sien pie baznīcu torņiem, bet mednieks ar vienu šāvienu trāpa desmit pīlēm, kuras uzreiz caur skursteni iekrīt pannā. Minhauzena muzejs, meža taka un Barona vislielākais alus kauss atrodas tikai lielgabala lodes lidojuma attālumā no Rīgas (55 km). Bērniem šeit ir iespēja rotaļāties atrakciju kuģī, izstaigāties pa meža taku un redzēt Minhauzena lielāko alus kausu.

Adrese: Duntes muiža, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4023
Tālrunis: +371 64065633, + 371 26576056
Mājaslapa: www.minhauzens.lv
E-pasts: minhauzens@minhauzens.lv
GPS koordinātes: 57.404857, 24.425282

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)