Banner 980x90

Aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2022”

5. decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo dienu. Nodarbinātības valsts aģentūra aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, laika posmā no 2021. gada 15. decembra līdz 2022. gada 21. novembrim.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām, kas savu laiku ziedo brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā Brīvprātīgo godināšana notiks devīto reizi.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2022” brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Pieteikuma anketas un Godināšanas nolikums pieejami portālā www.brivpratigie.lv. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2022. gada 21. novembrim.

Godināšanu rīko Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sabiedriskais centrs”, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centru, Valmieras novada fondu. 

Pērn godināšanā “Gada brīvprātīgais 2021” goda zīmes saņēma:

  • Andra Kumačeva – biedrības “Integrācija sabiedrībai” brīvprātīgā Mārupes novadā;
  • Gints Berneckis – mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām nodrošina pārtiku un apģērbu, kā arī organizē izglītojošas aktivitātes Cēsu, Smiltenes un Gulbenes novadā; 
  • Dagnija Ramina Zorge – brīvprātīgā sociālajā, kultūras un sporta jomā Jelgavā; 
  • Lāsma Vītola – ilggadējā apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” brīvprātīgā; 
  • Imants Šķērstens – HOSPISS LV akcijas “Atelpa savējiem” realizētājs; 
  • Biedrība "Bona Fide Latvia" – brīvprātīgo darbs likumpārkāpēju atbalstam, sekmējot viņu dzīves maiņu un atgriešanos sabiedrībā un līdzgaitniecībā;
  • Biedrība “Bērnu un jauniešu centrs DARI VARI” – Rīgā un Vidzemē rīko regulāras aktivitātes sociālā riska bērniem un jauniešiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)