Dvieļu žāvētājs vannasistabai

Dvieļu žāvētājs ir ļoti lietderīgs vannasistabas santehnikas priekšmets, jo tas pilda uzreiz divas funkcijas: ja vannasistabai nav apsildes, tad tas var noderēt apsildei, ja apsilde ir ierīkota, tas būs ļoti lietderīgs kā dvieļu un drēbju žāvētājs. 

Ņemot vērā, cik mūsdienās plaši pieejami dvieļu žāvētāji, mēs aplūkosim galvenos punktus, lai atvieglotu jūsu izvēli.
   
• Dvieļu žāvētājs apkurei. Šāda tipa dvieļu žāvētāji tiek izvēlēti privātmājās, kur ir sava apkures sistēma un kur ļoti vienkārši šie dvieļu žāvētāji tiek pieslēgti kopējai sistēmai. Nedrīkst pieslēgt dvieļu žāvētājus karstajam ūdenim, ātri veidosies korozija, un tie sarūsēs. Šāda tipa žāvētāji tiek izgatavoti no lētāka tērauda, rezultātā to cena ir daudz pieejamāka. Jāatzīmē, ka šis elektriskais dvieļu žāvētājs ir pieejams daudz plašākā dizaina variācijā. 
   
• Karstā ūdens dvieļu žāvētājs. Šie dvieļu žāvētāji plašāk tiek izmantoti dzīvokļu tipa mājokļos. Obligāti jābūt dvieļu žāvētājam no nerūsējošā tērauda, var arī izvēlēties misiņa žāvētājus. Ļoti būtiski, lai būtu uzstādīts pareizs ūdens spiediens. Ja jūs, pieslēdzot dvieļu žāvētāju, konstatējat, ka ūdens spiediens ir mainīgs, tad obligāti ir jāuzstāda papildus regulatori. Liela nozīme ir jūsu ūdens kvalitātei, un jārūpējas par to, lai dvieļu žāvētāji neaizsērē ar kaļķi.
   
• Elektriskais dvieļu žāvētājs. Šie dvieļu žāvētāji parasti tiek uzstādīti dzīvokļos, kur ir nelielas vannas istabas, jo to uzmontēšana un lietošana ir ļoti vienkārša. Elektriskie dvieļu žāvētāji ir ļoti ekonomiski, patērēs elektrību tikpat, cik mājas spuldzīte. Elektriskajiem dvieļu žāvētājiem nav jābūt ieslēgtiem 24/7 - tos var ieslēgt nepieciešamības gadījumā. Tie uzsilst ļoti ātri un ir temperatūras noturīgi, kā arī var izvēlēties dvieļu žāvētāju ar termostatu.

• Cenas. Visiem dvieļu žāvētājiem cenas ir ļoti svārstīgas - no pāris desmitiem līdz pat pāris tūkstošiem eiro. Viens no populārākajiem dvieļu žāvētāju ražotājiem ir "Rosela". Pirms izvēlaties konkrētu žāvētāju, ierakstiet google.lv "elektriskie dvieļu žāvētāji atsauksmes" un iepazīstieties ar visiem plusiem un mīnusiem.

Mūsu sadaļā "Dvieļu žāvētājs" ir ļoti plašs sortiments. 


Santehnikas internetveikals
Santehnika1.lv