Pašvaldība piešķir finansējumu Limbažu novada sportistu dalībai sacensībās un treniņnometnēs

Limbazi24.lv
Limbazi24.lv

Limbažu novada pašvaldība turpina atbalstīt Limbažu novada sportistus. Šajā gadā sportistu atbalstam pašvaldības budžetā paredzēts finansējums 32 800 eiro apmērā, no tā 20 000 eiro paredzēti augstu sasniegumu sportam, savukārt 12 800 eiro sporta aktivitātēm.

Šajā gadā pašvaldības atbalstu no sporta aktivitātēm paredzētā finansējuma 750 eiro apmērā saņēmis Moto klubs "MOTO A-Z" sportistu startiem un starptautisko čempionātu Enduro, Enduro Sprints un Cross Country organizēšanai 2017.gada Enduro sezonā, bet 1000 eiro biedrība "Ziemeļvidzemes Karatē un Kaujas Cīņu klubs "Tīģeri" - sportistu dalībai Latvijas Karatē Federācijas sacensībās un dalībai LKCF 2017.gada čempionāta posmos.

Savukārt no augstu sasniegumu sporta programmā paredzētā finansējuma 6448 eiro saņēma Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi un treneri dalībai mācību-treniņu nometnēs, bet biedrība "Mārtiņa Pļaviņa sporta klubs" saņēma finansējumu 1400 eiro Limbažu novada pludmales volejbolistu dalībai mācību-treniņu nometnēs.