Sailun riepas – teicama kvalitāte par pieejamu cenu

Izvēloties riepas savam auto, vairums pircēju meklē ideālo kombināciju – lielisku kvalitāti par labu cenu. Ja kāds saka, ka tas nav iespējams, tad vēl nav izmēģinājis Sailun riepas. Jo tas ir zīmols, kas tiešām spējis paveikt šķietami neiespējamo, apvienojot savos produktos drošību, kvalitāti un ekonomiju. Un to apliecina fakts, ka jau vairākus gadus tieši Sailun riepas ir vienas no Latvijā pieprasītākajām tā saucamajā Premium budžeta klasē.

Sailun kvalitātes garants – rūpīga riepu testēšana
Tieši nemitīga riepu testēšana un ieguldījumi pētniecībā, lai panāktu vislabāko rezultātu, ir veids, kā Sailun riepas ir sasniegušas to kvalitātes līmeni, kas nodrošina tām augsto popularitāti lietotāju vidū. Modernas un daudzpusīgas testēšanas nodrošināšanai ražotājs ir investējis apjomīgus naudas līdzekļus. Izveidots arī mūsdienīgs āra testēšanas centrs 1,4 miljardu eiro vērtībā. Pastāvīga riepu testēšana palīdz uzlabot produkciju, atrast labākos materiālus un ražošanas tehnoloģijas. Sailun riepas tiek ražotas ar modernām Eiropas standartiem atbilstošām un Somijā izstrādātām iekārtām. Produkcijas ražošanā Sailun izmanto tikai augstas kvalitātes izejmateriālus no pasaulē atzītiem un respektētiem piegādātājiem. Katrai saražotajai  riepai tiek veikta rūpīga kvalitātes kontrole, pirms tā nonāk pie pircējiem. Sailun ražoto riepu kvalitātes atbilstību pasaules standartiem arī apliecina uzņēmuma iegūtie sertifikāti, apbalvojumi un atzinības dažādās pasaules valstīs.

Plaša ziemas un vasaras riepu izvēle
Sailun zīmols piedāvā tiešām plašu riepu izvēli, spējot pielāgoties klientu vajadzībām dažādos pasaules reģionos. Sortimentā ir gandrīz desmit ziemas un trīs vasaras riepu veidi. 

Ziemas riepu sortimentā ir dažādas augstas veiktspējas riepas, kas nodrošina labu auto vadāmību uz sausa, sniegota un apledojuša ceļa, efektīvi novada ūdeni un slapju sniegu, nodrošina lielisku saķeri sniegā un slapjdraņķī, drošu bremzēšanu, kā arī ātru un precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem, lieliski sevi pierādot jebkuros ziemas apstākļos.

Vasaras riepas izceļas ar lieliskām bremzēšanas īpašībām, degvielas ekonomiju, precīzu vadāmību uz sausa un slapja ceļa seguma, uzlabotu veiktspēju, braucot pa slapju ceļu, tā samazinot akvaplanēšanas risku, kā arī nodrošina lielu nobraukumu.

Riepas, kas sevi pierādījušas Latvijas apstākļos
Neskatoties uz to, ka Sailun ir salīdzinoši jauns zīmols, kas radies 2002. gadā, tas jau paspējis iekarot klientu uzticību visā pasaulē. Baltijas reģions un Latvija šajā ziņā nav izņēmums. Sailun ieņem stabilu vietu pasaules riepu ražotāju TOP 20, kur atrodas tikai zīmoli ar ilggadēju pieredzi. Pārdošanas dati liecina, ka Latvijā Sailun riepas izvēlas jau vairāk nekā 90 000 ģimeņu, uzticoties tieši šī zīmola piedāvātajām riepām, kas apvieno teicamu kvalitātes un cenas attiecību. Un tieši šis ir faktors, kuru klienti augsti novērtē, jo meklē iespēju veikt gudru un pārdomātu pirkumu, kas nerada pārāk lielu slogu ģimenes budžetam, bet tajā pašā laikā garantē augstu drošību uz ceļa.

Plašākā Sailun riepu izvēle – riepugaraza.lv
Sailun riepas plašā izvēlē atradīsiet vairākos “Riepu Garāžas” servisos Rīgā un interneta veikalā riepugaraza.lv. Jūsu izvēlei pieejami vairāki simti Sailun riepu dažādos izmēros vasaras un ziemas sezonai. Par izdevīgu cenu varat iegādāties tādus populārus Sailun riepu modeļus kā Ice Blazer Alpine, Ice Blazer Arctic, Ice Blazer Alpine Evo 1, Ice Blazer WST3, Atrezzo ZRS, Atrezzo Eco un citus. Apskatiet plašo piedāvājumu un izvēlieties saviem braukšanas apstākļiem piemērotākās riepas, kas garantēs izturību, drošumu un komfortablu braukšanu.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu