Skaistas rotaslietas ar Swarovski kristāliem internetā

Visvienkāršāk Swarovski rotaslietas iespējams iegādāties internetā, vienā no pašmāju rotu zīmoliem Nela Gems.

Sievietēm patīk skaistas rotaslietas – īpaši, ja tās ir mirdzošas un izsmalcinātas. Rotaslietas ar Swarovski kristāliem un pērlēm nekad neiziet no modes. Kristālu izmēri un krāsas ir tik plašā piedāvājumā, ka rotaslietas ar Swarovski kristāliem ir piemērotas gan svētkiem, gan arī ikdienai. 

Visvienkāršāk Swarovski rotaslietas iespējams iegādāties internetā, vienā no pašmāju rotu zīmoliem Nela Gems.

Nela Gems rotas ar Swarovski kristāliem
Nela Gems ir pašmāju zīmols, kas darina skaistas un mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Kristālu spožums un apžilbinošais mirdzums ir zīmola firmas zīme, kas palīdz atšķirties no citiem rotaslietu zīmoliem. 

Skaistais Nela Gems rotaslietu piedāvājums ir ļoti plašs un rotaslietu kolekcijā pieejamas tādas rotas kā sudraba auskari, rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni un personalizētas rotas.

Latviešu zīmola pamatvērtības ir vienlīdz izcila kvalitāte un ātrs serviss. Tieši tāpēc rotu izstrādāšanā tiek izmantoti pārbaudīti materiāli – sudrabs, apzeltīts sudrabs, tērauds. Izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. 

Swarovski rotaslietas internetā
Savu popularitāti Nela Gems zīmols ir ieguvis sociālajos tīklos, kad pirmos klientus apbūra skaistās un mirdzošās pērļu un kristālu rokassprādzes. Nu jau Nela Gems zīmola atbalstītāju un klientu pulks mērāms vairāk nekā 30 000 cilvēku apmērā. Zīmolam ir sava mājaslapa nelagems.com, kur ātri un ērti iegādāties skaistās rotaslietas jebkurā laikā. 

Sudraba auskari ar Swarovski kristāliem


Nela Gems rotaslietu piedāvājumā ir ļoti plašs auskaru klāsts, kas piemērots dažādiem notikumiem un pasākumiem. Ir pieejami gan mazi un neuzkrītoši nagliņauskari ikdienai, gan arī grezni un ievērojami auskari īpašiem pasākumiem un izsmalcinātām ballēm. Nela Gems sudraba auskari ir vienlīdz skaisti un kvalitatīvi – tie tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē, galvojot par ilglaicīgu noturību. 

Mirdzošie gredzeni ar regulējamu izmēru

Nela Gems rotaslietu plašajā piedāvājumā ir pieejami arī sievišķīgi un eleganti gredzeni sievietēm ar spožiem Swarovski kristāliem. Gredzenu veidi ir dažādi – gan ar vienu 8mm apļveida kristālu, gan ar 14mm lāses formas kristālu, gan ar diviem un pat trīs apļveida kristāliem kopā. Apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda gredzeni ir ar ļoti plašu kristālu nokrāsu klāstu un regulējamu izmēru. 

Dabīgo akmeņu rokassprādzes

Rokassprādzes ir viens no pirmajiem produktiem, ko Nela Gems zīmols sāka darināt. To piedāvājums laika gaitā ir mainījies un pieaudzis – tagad ir pieejamas dažādas rokassprādzes ar dažādu izmēru Swarovski kristāliem un pērlēm. Katram kristālam ir vairāk kā 10 toņu, no kā izvēlēties. Pie rokassprādzēm iespējams pievienot personalizētu medaljonu, tādējādi tiekot pie rokassprādzes ar vārdu vai kādu citu īpašu vēstījumu – iegravētu iniciāli vai datumu. 

Elegantas un sievišķīgas kaklarotas

Swarovski kaklarotas ir pieejamas apzeltītā vai apsudrabotā furnitūrā. Tās izstaro eleganci, skaistumu un dabiskumu. Kaklarotu piedāvājumā īpaši ir manāmas dabiskas, oriģinālas un modernas rotaslietas. Viens no populārākajiem produktiem ir neredzamā kaklarota, kas veidota no caurspīdīgas aukliņas. Tādējādi tiek izcelts mirdzošais kristāls un visa uzmanība tiek veltīta tam. 

Personalizētas rotaslietas – medaljons ar vārdu

Nela Gems zīmols rūpējas par to, lai viņu radītās rotaslietas katrai sievietei ļautu sajusties īpašai un vienīgajai. Personalizētas rotaslietas ir lielisks veids, kā padarīt savu rotu īpašu un piešķirt tai papildus vērtību. Gan kaklarotām, gan rokassprādzēm iespējams pievienot skaistu apzeltītu medaljonu – gan apļa, gan sirds formā. Uz tā iespējams iegravēt savu vārdu, iniciāli, kādu nozīmīgu datumu vai gadskaitli, vai kādu citu vēstījumu. 

Vīriešu rokassprādzes

Nela Gems zīmols piedāvā iegādāties arī vīriešu rokassprādzes. Tās ir pieejamas trīs izmēros un rokassprādžu akmeņus iespējams izvēlēties starp lavas, porainās lavas, hematīta un tīģeracs akmeņiem. Šīs rokassprādzes ir vīrišķīgas un skaistas – piemērotas par sevi pārliecinātam vīrietim. Lai padarītu rokassprādzi par īpašu, tai iespējams pievienot vārda medaljonu.

Nela Gems dāvanu karte
Burvīgās Nela Gems rotaslietas ar Swarovski kristāliem ir skaista dāvana sievietei vai vīrietim  svētkos. Reizēm izvēlēties sievietes gaumei atbilstošu rotaslietu ir izaicinoši, tāpēc lielisks risinājums ar Nela Gems dāvanu karte. Sieviete pati spēs izvēlēties sev atbilstošu kristālu veidu un krāsu. 

Nela Gems dāvanu karte pieejama arī populārajā dāvanu karšu portālā FromMe.lv dāvanas.