Banner 980x90

Skolotāju diena – ko uzdāvināt?

Katrs mēs vēlamies, lai mūsu bērniem ir labākie skolotāji, bet ikdienā bieži vien pat aizmirstam skolotājiem pateikt paldies par viņu pašaizliedzīgo un tik ļoti svarīgo darbu, ko viņi veic mūsu bērnu un nākotnes labā. Skolotāju diena nemaz nav aiz kalniem, tā ir 2. oktobrī, tādēļ ir īstais laiks, lai bez steigas sameklētu skolotājiem piemērotākās un interesantākās dāvanas. Neatstājiet šo pirkumu uz pēdējo brīdi, lai nebūtu jāpērk tas, kas gadās par rokai, bet gan tas, kas skolotājam varētu radīt prieku!

Dāvanai noteikti nav jābūt lielai, bet svarīgi, lai tā būtu no sirds, un jebkuru dāvanu lieliski var papildināt ar pirktu vai bērna zīmētu apsveikuma kartīti, kurā ierakstīt pateicības vārdus. 

Sveces

Rudens ir laiks, kad mēs visi vēlamies sasildīties un justies omulīgi, tādēļ kā viena no iespējamajām dāvanām, ko pasniegt Skolotāju dienā, varētu būt dažādas sveces un svecītes vai pat sveču komplekti. Sveču krāsas, formas un smaržas dažādība ir plaša, līdz ar to varēsiet izvēlēties, jūsuprāt, skolotājam vai skolotājai piemērotāko.

Smaržas

Sieviešu kārtas skolotājas varētu iepriecināt ar smaržām. Ja vien jūs nezināt, kādas smaržas konkrētajam cilvēkam patīk, tad ieteicams, izraugoties dāvanu, izvēlēties neliela tilpuma smaržu pudelīti. Smaržas allaž ir iepakotas greznās kastītēs, kas patiešām būs dāvana par visiem 100%.

Saldumi

Saldumi vienmēr ir laba izvēle, jo ar tiem gandrīz nekad nevar nošaut greizi, lai arī kam tos izvēlēsieties uzdāvināt. Šokolādes konfekšu kārba var būt gan kā papildinājums kādai citai dāvanai, gan kā atsevišķa dāvana. Brīžos, kad jālabo mājas darbi vai jāgatavojas stundām, skolotājiem varētu patikt pie kafijas malciņa piekost arī kādu gardu konfekti.

Kancelejas preces

Ikdienā skolotāji lieto dažādas kancelejas preces – klades, blociņus, bloknotus un dažādus rakstāmpiederumus. Līdz ar to kancelejas preces varētu būt ļoti praktiska un ikdienā noderīga dāvana, piemēram, grezna un skaista pildspalva. 

Grāmatas

Gluži kā jebkurš no mums, arī skolotāji ir ar dažādiem hobijiem un brīvā laika pavadīšanas veidiem. Bet bieži vien daudzu skolotāju iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids ir labu un kvalitatīvu grāmatu lasīšana. Ja nevarat izvēlēties starp vairākām grāmatām, tad dāviniet vairākas, jo ar grāmatām ir gluži kā ar saldumiem – to nevar būt par daudz! Un īstā grāmata īstajā brīdī var būt patiešām lieliska atslodze un baudījums.

Gleznošanas un rokdarbu piederumi

Iespējams, ka gleznošanas un rokdarbu piederumi būtu laba izvēle, ja vēlaties iepriecināt skolotājus, kas pasniedz mākslas priekšmetus un mājturību. Flomāsteri, zīmuļi, otas vai pēdējā laikā tik populārie gleznošanas komplekti pēc skaitļu numerācijas.

Ideju ir daudz, jums tikai nedaudz pirms tam ir jāaprunājas ar bērnu, jo viņš, visdrīzāk, labāk pazīst savu skolotāju, vai arī nedaudz “caur puķēm” jāpajautā skolotājam, kas viņam interesē. Esiet radoši un ieprieciniet skolotājus, jo prieks vairo labo.

Visas minētās dāvanas un vēl ļoti, ļoti daudz un dažādas citas dāvanu idejas varat atrast un iegādāties e-veikalā 220.lv. Ja tomēr par kādu dāvanu šaubāties, tad interneta veikalā 220.lv varat iegādāties elektronisko dāvanu karti par jums pieņemamu naudas summu, lai skolotājs pats varētu izvēlēties, ko iegādāties.

Lai arī kādu dāvanu izraudzītos dāvināt skolotājam, ziedi ir tas, par ko nevajadzētu aizmirst. Jo galu galā Skolotāju diena ir svētki, kas ir jāsvin ar ziediem un smaidu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu