Banner 980x90

Vidzemes piekrasti sasniegs stiprs vējš

Foto: Ieva Čīka/ LETA
Foto: Ieva Čīka/ LETA

Ceturtdien, 28.janvārī, jūras piekrastē gaidāms ļoti stiprs vējš - tas brāzmās var sasniegt 25 metrus sekundē lielu ātrumu, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Jūras piekrastē vējš brāzmās sasniegs 25 metrus sekundē lielu ātrumu. Stiprākās vēja brāzmas dienas laikā gaidāmas Kurzemes piekrastē, taču vakarpusē jau arī Vidzemes piekrasti sasniegs stiprs vējš.

Vējš pastiprināsies jau naktī, un dienā daudzviet tas brāzmās sasniegs ātrumu līdz 17-22 metriem sekundē.

Piektdien, 29.janvārī, vējš nedaudz pierims, bet sestdien, 30.janvārī, vējš atkal pieņemsies spēkā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)