Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Trešdiena, 03.jūlijs (2013), 14:41 , Limbazi24.lv

  Viļķenes pagastā norisināsies Dabas koncertzāle

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Publicitātes foto
   Sestdien, 27.jūlijā, netālu no Baumaņu Kārļa dzimtās puses – Viļķenes pagastā, arheoloģiskajā piemineklī Unguriņkalnā norisināsies mūzikas un mākslas projekts Dabas koncertzāle, pilsētas informācijas portālu Limbazi24.lv informēja pasākuma organizatori.

   Tradicionāli Dabas koncertzāles pasākumu ievadīs zinātniskā daļa. Tajā no plkst.19.00 darbosies vairāk nekā 15 laboratorijas un darbnīcas. Vērojot, klausoties un līdzdarbojoties aptuveni divus desmitus tūkstošu gadu sena veidojuma dzīves stāstā, varēs tuvāk iepazīt 2013.gada tematu un galveno varoni. Šo stāstu zinātniskais saturs šogad ir Latvijas Valsts Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes profesora Vitālija Zelča un Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku pārraudzībā.

   Ap plkst.22.00 laboratorijās un darbnīcās izzināto varēs vēlreiz izjust gaismu, attēlu un skaņu priekšnesumā. Šai daļai vizuālo ietērpu – skatuvisko risinājumu, video projekcijas un izgaismojumu – jau ierasti veidos Roberts Rubīns, Viktors Keino un Oskars Timbars. Muzikālo priekšnesumu izspēlēs Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Kaspars Tobis, Andris Sējāns, Valdis un Rūta Muktupāveli un Anrijs Grinbergs.

   Pasākums, kā allaž ir bezmaksas.

   Lai arī Dabas koncertzāles abi pasākumi notiks pašā vasaras pilnbriedā, vakari var būt pavēsi. Tāpēc omulībai pēc saules rieta lieti var noderēt piemērots apģērbs un pašu līdzi paņemtais cienasts, tēja, kafija u.c. Pasākumu laikā nenotiks ēdienu un dzērienu tirgošana. Noderēs arī savi paklājamie vai sēžamie un kabatas lukturītis atpakaļ ceļa izgaismošanai. Joprojām aktuāli ir dažādi pretinsektu līdzekļi.
    
   Organizatori aicina rīkoties dabai draudzīgi, līdzpaņemto sviestmaižu papīrus un izdzerto sulu pakas vai pudeles pēc pasākuma pašiem nest līdzi.
  •