Vietējās ziņas

 • Limbažu peldbaseinu iecerēts pabeigt nākamā gada sākumā

  Valmiera, 20.sept., LETA. Baseinam Limbažos vajadzētu būt pabeigtam 2018.gada februāra beigās, aģentūrai LETA pastāstīja Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Liniņš.

 • 7 padomi, lai dārza instrumenti veiksmīgi pārziemotu

  Foto: 1a.lv

  Gājputni laižas uz Nīlu, kokiem birst lapas, jenotsuņi un eži rok alas, kur pārziemot. Bet kas notiek ar Taviem vasaras labākajiem draugiem, labajām rokām un uzticamajiem palīgiem? Kā pārziemos dārza instrumenti? Lasi tālāk un uzzini, kā sagatavot instrumentus ziemai, lai tie pavasarī būtu gatavi darbam!

 • SMS kredīts un tā galvenās priekšrocības

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Par to, ka pastāv tāda aizdevumu iespēja kā SMS kredīts, nebūs dzirdējis vien retais. Patēriņa kredīts, aizdevums, SMS kredīts – tie visi ir dzirdēti finanšu plānošanas rīki. Vēl nekad nav bijis tik vienkārši aizņemties naudu savām iecerēm vai vajadzībām. Taču šī vienkāršība nāk arī ar atbildību – kā ikviens aizņēmums, arī SMS kredīts ir jāatdod. 

 • Izbaudi kustību un spēles prieku lāzerpeintbola laukumā

  Foto: GunsNLasers.lv

  Digitālajā informācijas laikmetā, kad teju puse dzīves paiet virtuālajā pasaulē, ir īpaši svarīgi atrast laiku kopīgām aktivitātēm ar draugiem vai ģimeni, labi izkustoties. Un kas gan var būt vēl labāka atpūta, izkustēšanās un spēles azarts kā viens kārtīgs veco labo laiku kariņš modernā veidolā – lāzerpeintbols! Adrenalīns, endorfīnu lādiņš, kustību prieks un komandas gars – to visu sniedz lāzerpeintbols svaigā gaisā. Tālāk ir daži biežāk uzdotie jautājumi (un atbildes uz tiem).

 • Dāvana kāzās 8 dažādās variācijās

  Foto: Ligavam.lv

  Dāvana kāzās arvien biežāk ielūgumā tiek norādīta kā aploksnīte. Jaunais pāris vēlas saņemt naudu, lai to ieguldītu, piemēram, ģimenes mājvietas iekārtošanai vai arī kāzu ceļojumam uz eksotisko Bali vai mūžam drudžaino Ameriku. Taču jūsu sarūpētā kāzu dāvana var būt ar pievienoto vērtību. Lasiet un uzziniet, kā to panākt!

 • Gulta, kas pielāgojas – vai zināt, kā to izvēlēties?

  Foto: Pixabay.com

  Labai veselībai mūsdienu steidzīgajā dzīvesveidā vissvarīgākie divi komponenti ir ūdens un miegs, jo tieši tos cilvēki ikdienas skrējiena un laika trūkuma dēļ ir nolēmuši par nesvarīgiem un atmetuši. Vairākos pētījumos ir minēts, ka cilvēki dzer daudz par maz ūdens un guļ daudz mazāk un nekvalitatīvāk nekā vajadzīgs. Ja ūdens trūkumu organismā var labot, izmantojot telefona aplikācijas atgādinājumu palīdzību, tad miega trūkuma problēmu var atrisināt tikai un vienīgi guļot. Kvalitatīvam miegam nepieciešama laba gulta. Svarīgākos parametrus labas gultas izvēlē uzziniet raksta turpinājumā!

 • Plīts virsma – katras virtuves maģijas centrs

  Foto: Freerangestock.com / Chance Agrella

  Karstas pankūkas ar kraukšķīgu maliņu, sulīgas kotletes, pufīga omlete. Izklausās pēc alķīmijas, kas liek siekalām saskriet mutē. Bet – virtuves maģijā burvju nūjiņas vietā ir plīts virsmas, kur notiek brīnumainās pārvērtības! Plīts virsmas ir neatņemama ikvienas virtuves sastāvdaļa. Lai uzzinātu vairāk par to, kā plīts virsmas palīdz transformēt mīklu par sulīgām pankūciņām, lasiet tālāk!

 • Notiks astotais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls

  Valmiera, 21.jūl., LETA. No 1.augusta līdz 6.augustam notiks astotais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls, liecina pašvaldības informācija.

 • Limbažu novada domes deputāts noliek mandātu

  Valmiera, 20.jūl., LETA. Šodienas Limbažu novada domes ārkārtas sēdē deputāta mandātu nolicis Artis Ārgalis (ZZS), aģentūra LETA uzzināta Limbažu novada pašvaldībā.

 • Alojas novada priekšsēdētāja: Savākt vairāk par 20 bērniem vidusskolas klasē šobrīd ir nereāli

  Valmiera, 20.jūl., LETA. Savākt vairāk par 20 bērniem vidusskolas klasē šobrīd ir nereāli, aģentūrai LETA skaidroja Alojas novada domes priekšsēdētāja Dace Vilne (Reģionu alianse), komentējot Izglītības un Zinātnes ministrijas (IZM) ierosinājumu par skolēnu sadalījumu vidusskolas klasēs.