Vietējās ziņas

 • Bijušā LDz vadītāja Magoņa kukuļošanas lietu Limbažu rajona tiesa sāks skatīt septembrī

  Rīga, 11.apr., LETA. Limbažu rajona tiesa 8.septembrī nozīmējusi izskatīšanai pirmo sēdi krimināllietā, kurā par kukuļošanu apsūdzēts bijušais VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis un Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis, aģentūru LETA informēja tiesā.

 • Salacgrīvas ostā trijos mēnešos pārkrāva 68 800 tonnas kravu

  Rīga, 10.apr., LETA. Salacgrīvas ostā šogad trijos mēnešos pārkrāva 68 800 tonnas kravu, aģentūra LETA uzzināja ostā.

 • ST tiesnese Osipova Salacgrīvas vidusskolā stāstīs par Latvijas tiesību sistēmu

  Rīga, 27.marts, LETA. Šodien Satversmes tiesas (ST) tiesnese Sanita Osipova dosies uz Salacgrīvas vidusskolu, lai skolēniem stāstītu par tiesneša profesiju, Latvijas tiesību sistēmu un Satversmes tiesu.

 • Ainažu ostas laukuma nodošanu Salacgrīvas pašvaldībai vērtēs valdība

  Ainažu mols

  Rīga, 20.marts, LETA. Ministru kabineta komiteja šodien nolēma virzīt izskatīšanai valdībā jautājumu par valsts nekustamā īpašuma "Ainažu ostas laukums" Ainažos, Salacgrīvas novadā, nodošanu Salacgrīvas pašvaldības īpašumā, aģentūrai LETA pauda Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvis Aivis Freidenfelds.

 • "Brīvais vilnis": Konkurences dēļ zivrūpnieki nolaiduši produkcijas cenas zem pašizmaksas

  Limbazi24.lv

  Savstarpējās konkurences dēļ Latvijas zivrūpnieki nolaiduši produkcijas cenas zem pašizmaksas, aģentūrai LETA atzina uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris.

 • Darba aizsardzības ABC – kā jābūt aprīkotai darba vietai?

  Foto: Pexels.com

  Parasti par darba aizsardzības jautājumiem domājam saistībā ar darba drošības noteikumiem būvlaukumos, kokapstrādes ražotnēs un citās rūpniecības teritorijās. Tomēr darba aizsardzība attiecas arī uz biroja darbiniekiem, veicot darbus savā darba vietā, tieši tāpēc veselībai būtisks jautājums ir arī darba vietas aprīkojums. Šeit atradīsi galvenos punktus, kas jāievēro iekārtojot savu darba vietu pie datora!

 • Limbažu ugunsdzēsējiem glābējiem - jauna un moderna autocisterna

  Publicitātes foto

  Šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes Limbažu daļa tikusi pie jaunas ugunsdzēsības autocisternas IVECO Magirus TLF 3000, kura ir pilnībā aprīkota ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm un jau tuvākajā laikā dosies uz izsaukumiem Limbažu pusē, pilsētas informācijas portālu Limbazi24.lv informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

 • Karatē klubam "Tīģeri" panākumi "Ogres Kauss 2017"

  Publicitātes foto

  Svētdien, 12.martā, Ogrē norisinājās "XV Open International Karate tournament Ogre Cup 2017", kas pulcēja 400 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas, pilsētas informācijas portālu Limbaži24.lv informēja kluba treneris Artis Līviņš.

 • Pound - enerģiskas kustības bungu ritmā

  Publicitātes foto

  Iestājoties jaunam gadam vai jaunam dzīves posmam, nereti tiek meklēti veidi kā sevi fiziski un garīgi pilnveidot. Svarīgs ir ne tikai veselīgs uzturs, labs miegs un sakārtots prāts, bet arī dažādas fiziskās aktivitātes. Iespēju un veidu, kā mūzikas ritmā izsportoties, netrūkst. Viens no tādiem ir arī Pound fitnesa nodarbības, kuru laikā sportot gribētāji ne tikai izkustina muskuļus, bet arī attīsta ritma izjūtu, izmantojot īpašas bungu vālītes. No šī gada janvāra Pound fitnesa programma ir pieejama arī Limbažos, biedrībā "Limbažu Filcs", kur to vada sertificēta Pound trenere Sandra Taube. Pilsētas informācijas portāls Pilseta24.lv aicināja Sandru uz interviju, lai uzzinātu ko vairāk par šo interesanto treniņu veidu.

 • Limbažu novadā veiks ielu un ceļu remontu

  Valmiera, 10.marts, LETA. Limbažu novadā un pilsētā par 105 539 eiro kompānijas SIA "Limbažu ceļi" un PS "Lemsal Būvnieks" veiks ielu seguma un ceļu bedrīšu remontu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā publicētā informācija.