Banner 980x90

Purinova – profesionāli risinājumi būvniecībā un auto rūpniecībā

Kompozītmateriāli
Kompozītmateriāli

SIA Kompozītmateriāli ir ieguvusi vēl vienu uzticamu sadarbības partneri, un šobrīd mēs esam oficiālais Purinova pārstāvis Latvijā. Purinova ir uzņēmums, kas nodarbojas ar poliuretāna siltināšanas putu sistēmu PURIOS ražošanu. Uzņēmuma ražotne ir bāzēta Polijā, un šobrīd uzņēmums gadā vidēji saražo ap 45 000 tonnu poliuretāna pārklājumu sistēmas.

Uzņēmuma produkcija sevi ir pierādījusi starptautiskajā tirgū, gūstot atzinību aizvien plašākā klientu lokā. PURIOS siltināšanas sistēmas var izmantot ēku siltināšanai, sākot no pamatiem līdz pat jumtam. Tās būs piemērotas ne tikai privātmāju siltināšanai, bet arī rūpnieciskām konstrukcijām, piemēram, tērauda konstrukcijām, saldētavu vai inventāra ēku siltināšanai. Uzņēmums garantē, ka PURIOS putas nezaudēs savas kvalitatīvās īpašības vismaz 25 gadus no ieklāšanas brīža, kā arī  PURIOS siltināšanas sistēmas nesatur vielas, kas veicina ozona slāņa noārdīšanos, padarot to par klimatneitrālu siltināšanas materiālu.

Kādēļ izvēlēties PURIOS poliuretāna siltināšanas putas?

 


Šobrīd ēku siltināšana ar izsmidzināmajām putām ir viena no izplatītākajām siltināšanas metodēm visā pasaulē. Gadu no gada pieaug klientu skaits, kas dod priekšroku izsmidzināmo putu ērtajai un ātrajai ieklāšanai. Galvenās  poliuretāna siltināšanas putu priekšrocības ir augstā energoefektivitāte, ātrā un precīzā ieklāšana, mazāka slodze uz ēkas konstrukcijām, salīdzinot ar citiem alternatīvajiem siltināšanas materiāliem, un siltuma tilta neveidošanās, novēršot kondensāta rašanos. Atšķirībā no citiem siltināšanas putu ražotājiem PURIOS poliuretāna siltināšanas putām ir zemākais siltumvadītspējas koeficients starp Polijas tirgū pieejamajiem produktiem, ļaujot nosiltināt ēku, izmantojot mazāku putu daudzumu, kas ir īpaši noderīgi bēniņu siltināšanā. Augstais putu blīvums paaugstina putu funkcionālās īpašības un novērš strauju jumta uzkaršanu vasaras periodā. Putu augstā blīvuma pakāpe nodrošina skaņas absorbciju, kā arī nedrīkst nepieminēt, ka PURIOS siltināšanas sistēmas ir ugunsizturīgas un neuzliesmojošas.

Graco iekārtas putu uzklāšanai

 


Mūsu uzņēmums ir parūpējies, lai jūs varētu iegādāties ne tikai siltināšanas putas, bet arī iekārtas to uzklāšanai. Graco piedāvā plašu iekārtu klāstu poliuretāna putu uzklāšanai. Graco iekārtas ir ar dažādām jaudām un būs piemērotas darbiem gan nelielos, privātos objektos, gan apjomīgos objektos. Iekārtas ir paredzētas putu liešanai vai uzpūšanai, kā arī poliuretāna elastomēru uzklāšanai un būs piemērotas poliuretāna un citu pārklājumu, kuriem nepieciešams augsts spiediens, izsmidzināšanai uz virsmām. Graco iekārtas ir kvalitatīvas, izturīgas un jaudīgas, nodrošinot vienkāršu un ātru ieklāšanu.
Vēlamies saviem klientiem atgādināt, ka, izvēloties siltināšanas putas, ir jāpievērš rūpīga uzmanība to galvenajiem parametriem! PURIOS augstas kvalitātes  poliuretāna siltināšanas putas garantē ērtu ieklāšanu un būtisku apkures izmaksu samazinājumu. Mums ir svarīgi saviem klientiem piedāvāt tikai mūsdienīgākos tehnoloģiskos risinājumus, tādēļ mēs sadarbojamies ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem, garantējot saviem klientiem augstas kvalitātes produkciju. Ja jums ir jautājumi par ēku siltināšanu ar siltināšanas putām, mēs labprāt izstāstīsim par visām priekšrocībām, ko sniedz ēkas siltināšana ar PURIOS!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (1)
Anonīms [Anonīms] Trešdiena, 25. janvārī, 2023, 12:59

Hi, We'd like to introduce to you our explainer video service, which we feel can benefit your site jekabpils.pilseta24.lv. Check out some of our existing videos here: All of our videos are in a similar animated format as the above examples, and we have voice over artists with US/UK/Australian accents. We can also produce voice overs in languages other than English. They can show a solution to a problem or simply promote one of your products or services. They are concise, can be uploaded to video sites such as YouTube, and can be embedded into your website or featured on landing pages. Our prices are as follows depending on video length: Up to 1 minute = $239 1-2 minutes = $339 2-3 minutes = $439 *All prices above are in USD and include a full script, voice-over and video. If this is something you would like to discuss further, don't hesitate to reply. Kind Regards, Katy T