Banner 980x90

Uzbūvē savu koka vasarnīcu!

Latvietim koksne vienmēr ir bijis viens no galvenajiem materiāliem, kas tika izmantots gan celtniecībā, gan amatniecībā. Kā daudzpusīgs būvniecības materiāls tas jau gadsimtiem ilgi ir viens no dzīvotspējīgākajiem materiāliem, kas caur savu dabas enerģiju mijiedarbojas ar cilvēku. Tieši šī iemesla dēļ dažādu veidu kokmateriāla izstrādājumi vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu. 

DEKO ir koka būvniecības eksperts ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi un spēj realizēt kā mazus, tā lielus projektus. Viss, sākot ar dārza mēbelēm un beidzot ar pirtīm un vasarnīcām, veidotas arī pēc klienta vēlmēm un domu lidojuma, neaizmirstot tās savienot ar iespējām. Šeit var izvēlēties gan dārza mājas / mājiņas, dārza mēbeles terasei, šūpoles bērniem vai lapenes romantiskai divvientulībai.

Dārza mājiņu iekārtošanas iespējas

Tuvojas pavasaris, un laiks sākt domāt par dārza mājas būvniecību. Neatkarīgi no tā, vai esat mazdārziņa īpašnieks vai dārzs ir iekopts līdzās mājai, koka lapene vai dārza nojumes palīdzēs ne tikai patverties no karstās saules starp dārza darbu veikšanu, bet arī patverties no ikdienas, kalpojot kā lieliska vieta atpūtai. 

Dārza mājas vai tā sauktās vasaras mājas / mājiņas ir iespējams iegādāties jau gatavas, kā arī izgatavot pēc klienta vēlmēm un pasūtījuma. Tāpat ir iespējams iekārtot arī dārza mājas vai vasarnīcas iekšpusi, izveidojot nodalītu atsevišķu telpu mantu glabāšanai, labierīcībām vai citām vajadzībām. Labs variants mantu uzglabāšanai var būt arī dārza šķūnis.

Pašrocīgas montāžas iespējas

Visas koka konstrukcijas ir iespējams uzstādīt pašu spēkiem. Komplektā tiek iekļauti logi un durvis ar stikliem vai stikla paketēm, taču iesakām par to pārliecināties pie iegādes, jo komplektācijas var būt atšķirīgas. Komplektā tiek iekļauta arī montāžas instrukcija – ja ir vēlme, montāžu var veikt DEKO meistari, taču šim pakalpojumam tiek piemērota papildus tāme. 

Koka vasarnīcas, dārza mājas, pat šķūņi un garāžas ir būves, kuras elpo. Ar dabiska mitruma līdzsvara nodrošināšanu tiek kontrolēts telpas siltums ziemā un vēsums vasarā. Konsultējoties ar speciālistiem, jūs noteikti atradīsiet to risinājumu, kas derēs tieši jums.

15 gadu laikā DEKO meistari ir spējuši nodrošināt vairāk nekā 800 dažādu projektu norisi 15 dažādās valstīs, palīdzot nest Latvijas vārdu pasaulē. Nav svarīgi, kas tieši jums ir vajadzīgs, vai esat auto nojumes meklējumos vai meklējat vietu, kur tiek pārdotas jau gatavas pirtis vai dārza mēbeles, DEKO spēs jums palīdzēt! 

Ieskatieties mājaslapā www.deko.lv, kur ir gan plašs katalogs, gan jau realizētie projekti. Turklāt šobrīd tur notiek dārza mājas izpārdošana, kur var atrast kādu interesantu variantu arī sev!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)