Banner 980x90

Limbažos noslēgsies konkurss "Sabiedrība ar dvēseli 2013"

Piektdien, 1.novembrī, plkst.15.00, pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē tiek organizēts projektu konkursa "Sabiedrība ar dvēseli 2013" noslēguma pasākums, kurā īstenotos projektus prezentēs 11 iedzīvotāju grupas un biedrības, kas saņēma finansējumu savu ieceru īstenošanai.

Kā pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja Limbažu novada pašvaldībā, finansējums pasākumu īstenošanai šogad tiek nodrošināts līdzīgās daļās no Limbažu novada pašvaldības budžeta un no Karaliskās Holandiešu Viršu biedrības. Kopumā tie ir 5622 Ls.

Konkursa mērķis ir veicināt Limbažu novada (izņemot Limbažu pilsētas) iedzīvotāju atbildību par savu dzīves vidi un uzlabot vietējo dzīves kvalitāti, īstenojot dažādas projektu idejas – labiekārtojot apkārtējo vidi, organizējot pasākumus vai kopīgi izglītojoties. Maksimālais finansējums, kuru piešķir viena projekta īstenošanai ir līdz 700 Ls.

Konkurss novada pagastos tiek rīkots jau otro gadu. Jāatgādina, ka iepriekš trīs gadu garumā šāda iespēja tika dota pilsētas aktīvajām iedzīvotāju grupām. Pasākuma laikā konkursa žūrija arī atklās šī gada veiksmīgāko projektu, kurš balvā saņems 500 eur turpmāko ieceru īstenošanai.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)