Vietējās ziņas

 • Etnogrāfiskie tautastērpi Vidzemē – kādi tie bija?2

  shutterstock.com

  Vidzeme ir reģions, kas pazīstams ar gleznainām upēm, daudzām ielejām un pakalniem, plašiem un bagātiem mežiem, vecām pilsētām un skaistu arhitektūru, kā arī vidzemniekiem – cilvēkiem, kas par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata tieši savu ģimeni un visus Latvijas iedzīvotājus. Vidzemniekiem, protams, ir arī savi tradicionālie tautastērpi, ko tie valkāja un vēl arvien valkā dažādos godos.

 • Vidzeme – tās tradicionālie ēdieni1

  Miguel Angel Alvarez Bernardo/ flickr.com

  Vidzeme ir reģions, kas zināms ar tā vijīgām un gleznainām upēm, ielejām un pakalniem, plašiem un bagātiem mežiem, vecām pilsētām un skaistu arhitektūru, kā arī vidzemniekiem – cilvēkiem, kas par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata tieši savu ģimeni un visus Latvijas iedzīvotājus.

 • Pound - enerģiskas kustības bungu ritmā

  Publicitātes foto

  Iestājoties jaunam gadam vai jaunam dzīves posmam, nereti tiek meklēti veidi kā sevi fiziski un garīgi pilnveidot. Svarīgs ir ne tikai veselīgs uzturs, labs miegs un sakārtots prāts, bet arī dažādas fiziskās aktivitātes. Iespēju un veidu, kā mūzikas ritmā izsportoties, netrūkst. Viens no tādiem ir arī Pound fitnesa nodarbības, kuru laikā sportot gribētāji ne tikai izkustina muskuļus, bet arī attīsta ritma izjūtu, izmantojot īpašas bungu vālītes. No šī gada janvāra Pound fitnesa programma ir pieejama arī Limbažos, biedrībā "Limbažu Filcs", kur to vada sertificēta Pound trenere Sandra Taube. Pilsētas informācijas portāls Pilseta24.lv aicināja Sandru uz interviju, lai uzzinātu ko vairāk par šo interesanto treniņu veidu.

 • Limbažos uzņemta īsfilma par veikbordu Latvijā

  Publicitātes foto

  Šovasar Limbažos īstenots projekts "Back to the Roots" un tā rezultātā tapusi īsfilma par veikbrodu Latvijā, pilsētas informācijas portālu Limbazi24.lv informē projekta iniciatore Kristīne Bezbaile.

 • Vīndaris Džons Brauns Latviju iemīlējis no pirmā acu skata

  Limbazi24.lv

  Džons Brauns ir latvietis, kurš lielāko daļu dzīves pavadījis Anglijā. Pirmo reizi ierodoties Latvijā viņš sapratis, ka kādu dienu šeit dzīvos. Tagad Džons savās mājās - Limbažu novada "Jokās" jau vairākus gadus taisa vīnu, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv uzzināja no vīndara. 

 • Intervija: Alise Putraima par fitnesu Limbažu novadā7

  Foto: Artūrs Lūkins un Billijs Locs

  Alise Putraima ir fitnesa trenere no Limbažu novada, kas vada pašas veidotu sporta domu biedru grupu "Limbaži ACTIVE". Tāpat Alise nesen kļuva par Sieviešu skrējiena vēstnesi. Lai uzzinātu vairāk par viņas fitnesa aktivitātēm, pilsētas informācijas portāls Limbazi24.lv aicināja Alisi uz sarunu. 

 • Salacgrīvu iesaka kā vienu no Valentīndienas svinību galamērķiem2

  Lai noskaidrotu, kā Valentīndienu, 14.februāri, šogad vēlētos sagaidīt Latvijas iedzīvotāji, tirdzniecības centrs "Mols" veicis aptauju, kuras rezultātā ir uzzināti pieci galamērķi.

 • Limbažnieku grupa "Skinny Cheese" - no popa līdz šlāgeriem1

  Publicitātes foto

  Lielai daļai limbažnieku ir zināma grupa "Skinny Cheese". Tā bieži vien priecē limbažu iedzīvotājus ar daudzām populārām dziesmām, kā arī savu komponēto mūziku. Aizvadītā gada oktobrī ar koncertu, grupa svinēja savu divu gadu jubileju.

 • Izstādē "Balttour 2016" prezentēs velotūrisma iespējas Vidzemē

  Foto: Edijs Pālens/LETA

  "Izbaudi brīvdienu velobraucienu Vidzemē!" - tādu devīzi šogad pauž Vidzemes Tūrisma asociācija, gatavojoties ikgadējiem nozares svētkiem - "Balttour 2016", pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē Vidzemes Tūrisma asociācijas biroja vadītāja Anna Kupče.

 • Igaunijas prezidenta sieva gūst popularitāti "Facebook"

  Foto: Facebook.com/ Ieva Ilves

  Otrdien, 5.janvārī , Igaunijas prezidenta sieva, bijusī limbažniece Ieva Ilves sociālajā vietnē "Facebook.com" izveidojusi publisku profilu, kur ikviens turpmāk var sekot viņas gaitām.