Vietējās ziņas

 • Lelles un to aksesuāri – vienas no iecienītām dāvanām meitenēm

  Ja vajadzētu izveidot sarakstu ar dāvanām, ko biežāk izvēlas priekš meitenēm un kuras mazās dāmas arī vēlas saņemt, tad šāds saraksts noteikti nebūtu iedomājams bez lellēm. Lelles un dažādi to aksesuāri bērnu rotaļlietu klāstā vienmēr ir plašā piedāvājumā, jo pieprasījums ir nemainīgi liels. Kamēr viena meiteņu paaudze izaug no leļļu posma, tikmēr paaugušās jau mazās meitenes, kurām lelles tikai sāk interesēt.

 • Aksesuāri, kuri ratiņu lietošanu padarīs daudz ērtāku gan mazulim, gan vecākiem

  Iegādājoties bērnu ratiņus, vecāki domā par to, vai modelis būs piemērots videi, kurā viņi dzīvo, vai ir skaists dizains, vai ratiņi ir izturīgi un funkcionāli. Tomēr tas nav viss, par ko vajadzētu padomāt. Nepieciešams parūpēties arī par dažādiem ratiņu aksesuāriem, kas būs neaizstājami ikdienā un sniegs daudz lielāku komfortu gan mazulim, gan vecākiem. 

 • Idejas, ko dāvināt sākumskolas vecuma bērniem

  Ikviens bērns savā dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos gaida dāvanas. Ja pirmsskolas vecuma bērni dāvanu jautājumu uztver abstraktāk un priecājas gandrīz par visu, ko saņem, tad jau sākumskolas vecuma bērni labi apzinās to, ka svētkos viņiem pasniegs dāvanas, viņi jau spēj noformulēt, ko vēlētos saņem, kas viņiem interesē un patīk. Tāpēc dāvanas sagāde šī vecuma bērniem jau ir komplicētāka.

 • Kas jāņem vērā, izvēloties dīvānu? 

  Mūsdienās grūti atrast mājokli, kurā nebūtu mīksto mēbeļu – kādā to ir vairāk, kādā, balstoties uz mūsdienu rietumu minimālisma tendencēm, to ir mazāk. Tāpat šobrīd mīkstās mēbeles pārsteidz ar savu oriģinalitāti, dažādām formām, krāsām un faktūrām, tomēr latvieši kā prioritāti uzskata vienkāršas formas un neitrālas krāsas un nav pārāk tendēti eksperimentēt ar savas mājas interjeru.  Vispopulārākā no mīkstajām mēbelēm, kas atrodama gandrīz katrā mājā, ir dīvāns. 

 • 95. kods Autoskolā Lauris tiks pasniegts visu decembri

  Ar ko ir nozīmīgs 95. kods, jeb periodiskā apmācība? Tā ir būtiska sastāvdaļa veiksmīgam transporta uzņēmumam un profesionālam autovadītājam. 95. kodā ir ietverti zīmīgi atslēgas punkti tam, lai tieši jūsu uzņēmums spētu izcelties uz konkurentu fona ar automašīnu degvielas patēriņu, darba un atpūtas laika plānošanas niansēm, kā arī pareizu automašīnas ekspluatēšanu un citām nozīmīgām lietām.

 • Ātrie kredīti – TOP aizņēmumi joprojām!

  Ātros kredītus Latvijas kredītdevēju tirgus pazīst jau 11 gadus, kad kā pirmie sevi pieteica "Ferratum Bank", ļaujot Latvijas iedzīvotājiem saņemt salīdzinoši mazu naudas summu bez īpašiem noteikumiem. Ātro kredītu patēriņš kopš šī laika ir krietni mainījies – pieaudzis –, un tos būtiski ietekmējusi arī likumdošana. Vai Tu zini, kas ir ātrie kredīti, kā tos iespējams iegūt, kādās situācijās tiem dot priekšroku un kā ātro kredītu salīdzināšana pie Comparo.me var atvieglot šādu kredītu saņemšanas procesu? Turpini lasīt rakstu un noskaidro galveno informāciju par ātrajiem kredītiem!

 • Bērniem – tikai labākās mēbeles

  Vienmēr vecāki savām atvasēm cenšas sniegt visu to labāko. Septembris, kā jau jaunā mācību gada sākums, bieži ir arī bērnistabas iekārtošanas laiks. Tāpēc mēbeļu veikalos "4 istabas" bērnistabu sortiments ir tieši tik liels, lai atrastu savai atvasei nepieciešamo, funkcionālo un dizainiski pievilcīgāko.

 • Patēriņa kredīts mājokļa remontam – jā vai nē?

  Mājokļa remonts nereti izmaksā vairāk, nekā sākumā plānots. Bieži vien saskaramies ar situācijām, kurās remonts ieilgst uz ilgāku laika periodu, jo atklājas arvien jaunas labojamas detaļas, ar kurām ir jātiek galā. Tas prasa papildu līdzekļus, materiālus un meistarus. Ko darīt, ja esi iesācis remontēt mājokli, taču pietrūkst naudas?

 • Reklāmas un sludinājumu iespējas Limbažos

  Publicitātes foto

  Varbūt vēl neesi neko dzirdējis par Limbažiem un nebeidzamajām iespējām, ko šī pilsēta piedāvā? Tā ir vieta, no kuras nāk daudz jaunu talantu, kā arī ir plašas iespējas gan vietējiem, gan tūrisma iespējas, kas liks acīm ieplesties plašāk pat tiem, kas šķietami jau visu Latvijā redzējuši. Šī ir ne vien skaista, bet arī aktīva pilsēta, kurā noris tradīcijām bagāti pasākumi, kultūras dzīve visa gada garumā, kā arī izglītības iespējas, kas dos neatsveramu fundamentu tālākajai nākotnei. 

 • Bērnu drošība ir mūsu pienākums

  PAR MUMSAutoskola Lauris ir autoskola, kuras aizsākumi meklējami rūpēs ne tikai par pieaugušo, bet arī neaizsargāto – bērnu – drošību uz autoceļiem ar mērķi attīstīt starptautiska līmeņa profesionālu transportlīdzekļu vadītāju apmācību, kas veicinās zinošu, ekonomisku, videi draudzīgu un galvenokārt sabiedrībai drošu transportlīdzekļa vadīšanu ikdienā.